2726
عنوان

کلاه بردار اینترنتی

323 بازدید | 33 پست

بچه ها من چند وقت پیش یه دارو سفارش دادم از طریق اینستا طرف شماره کارت داد ریختم به حسابش بعد گفت ارسال کردم .. رفتم پست گفت بارکد پستی ازش بگیر تا اینو گفتم پیج اینستاشو حذف کرد و گوشیشم جواب نمیده الان فقط یه شماره کارت ازش دارم چطوری پیگیری کنم ؟؟؟ 

ممکن سر خیلیای دیگه اینجوری کلاه گذاشته باشه 

من عاشق نی نی ام

پلیس فتا

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم یبار اومدم پالتو سفارش بدم پولمو گرفت بلاک کرد

برو بانکت بگو این اتفاق افتاده یا بگو اشتباهی پول ریختم به حسابش،اطلاعاتشو یهت میدن و حسابش مسدود میشه تا مشکلت حل نشه حسابش برگردونده نمیشه

فقط بانکت باید باز باشه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
عزیزه من همیشه از سایتای معتبری که نماد اعتماد و تجارت الکترونیک دارن خرید کنید پیج اینستا که معلومه ...

اره خب اشتباه کردم میدونم 

ولی چطوری پیگیرش باشم 

من عاشق نی نی ام
منم یبار اومدم پالتو سفارش بدم پولمو گرفت بلاک کرد برو بانکت بگو این اتفاق افتاده یا بگو اشتباهی پو ...

جدی ؟؟؟؟ شماره کارتش هست که ریختم به حسابش کد پیگیریشم هست 

برای شما پیدا شد ؟ 

من عاشق نی نی ام

همین که کارت به کارت کردی میتونی بری ازش شکایت کنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
جدی ؟؟؟؟ شماره کارتش هست که ریختم به حسابش کد پیگیریشم هست  برای شما پیدا شد ؟

اره شماره حساب و کد پیگیری و اینارو به بانک ارائه بده راهنماییت میکنن

مطمعن باش پیدا میشه و به غلط کردن میفته

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

اسم پیجش چیه. چون من چندتا پیج خرید دارم رو فالوو کردم. اتفاقا میخواستم قطره برای چشمم سفارش بدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706