2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم چرته همه اینا...

شوهر من از روز اول عید سرکاره...

هرچی گزارش هم دادم بی فایده بود...

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2738
گفته اگه ضروری نیست شغلشون،مثل خدماتی و اینا باید گزارش بدیم،ولی نمیدونم کجا ز بزنم

چه میدونم. من به همسرم گفتم به مدیرشون زنگ زده گفته سرویس میاد دنبالتون بیاین. همسر منم گفت فردا میرم اگر سرویس اومد میرم نیومد نمیرم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
گفته اگه ضروری نیست شغلشون،مثل خدماتی و اینا باید گزارش بدیم،ولی نمیدونم کجا ز بزنم

شوهر من ایران خودرو هست ولی خب شغلشون تو اون لیست بود که میتونن کار کنن یعنی تعطیل نیستن

خداجونم شکرت😍

🔴فردا سر کار رفتن ممنوع است/به جز مشاغل ضروری 🔹کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت امروز درباره آغاز به کار برخی مشاغل از روز شنبه (۱۶ فروردین) گفت: تمامی مشاغل باید تابع مصوبات ستاد مقابله با کرونا باشند. براین اساس آغاز به کار مشاغلی که جزو موارد استثناء قرار نگرفته است، ممنوع بوده و اگر کارفرمایی اقدام به بازگشایی محل کار کند متخلف است چرا که مصوبات ستاد مقابله با کرونا عینا مانند مصوبات شورایعالی امنیت ملی است و با متخلفین برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت

خدایا شکرت 
2706