2733
2739
عنوان

کودک درون خیلی فعال شوهر 😢😭

881 بازدید | 56 پست

سلام لطفا نظر بدین چجوری شوهرمو ترک بدم از بازی و کارتن دیدن 😤😢😭یعنی بصورت بیمارگونه خانوادگی کارتن میبینن و بازی میکنن جوری که میرم تو جمعشون تنهای تنهام و همشون با هم یا کارتن میبینن یا کلش بازی میکنن 😢 بحث و جدل و قهرم جواب نمیده نصف روز خوبه باز شروع میشه وقتیم بازی میکنه یا تلویزیون میبینه دیگه نه میشنوه نه میبینه 

ولش کن نزار فک کنه میخای محدودش کنی 

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونایی ک کارتن میبینن ادمای خیلی هفت خطین بخدااا😎😎

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2738

کلا تو جمع خانوادگیشونم همش راجع به بازی و کارتن اینا حرف میزنن من کلا تماشاچیم و سایلنت .تازه ده سال از من بزرگتره شوهرم و الان چهل و چهار سالشه 😢😭چجوری متوجه اش کنم که منم توجه لازم دارم و باید باهام وقت بگذرونه وقتیم که بازی نمیکنه و کارتن نمیبینه خوابه و چرت میزنه کلا خسته ام 

عزیزم راه نداره شوهرمنم عاشق کارتون و انیمیشنه البته من خودمم عاشق کارتون و انیمیشنم وبه هیچ وجه هم نمیتونم ترک کنم مطمعنا قهرو ناراحتیای شریک زندگیمم فایده نداره حالا خدارو شکر شوهرم همراهمه نه ضدم😁😁پس توهم کاری نداشته باش خودتو از چشش ننداز من دارم از دید اون به قضیه نگاه میکنم

عزیزم کلش بازی بچگانه نیست من خودم تاون 9م عاشق این بازیمم

بعدم کارتن ک خیلی خوبه میخاستی بشینه پ ورن نگاه کنه؟؟اونوقت خوب بود

بنظرم توم کلشنصب کن...منو شوهرم تو کلش کلی چت میکنیم و بهم دگ حمله میکنیم انقد باحاله ک نگو

چیزی نیست که بنیان و بنیاد  خانواده رو از هم بپاشه، ب قول دوستمون بهتر بود میرفت پ و ر ن ببینه یا بره تو خیابون دنبال زن مردم ،،،،، عزیزم شوهر منم همینه و من خیلی تشویقش‌ میکنم 🤪🤪

🤪🤪 سندروم کودک فعال و بی قرار درون دارن 🤪🤪

🧿
2706