2726

تعریف کنید بخندیم

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.

کاربر نی نی سایت عزیز. اگر آنلاینی پستم رو لایک کن

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.

من آخرین سفری که به چین داشتم سوپ خفاش خوردم 🤢🤢🤢🤢

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ی خاطره دارم اشتباه کردم ی عمر تا ابد باید تاوان بدم تاوانشم صدمه ای ک ب صورتم زدم تاوانشم از دست دادن خانوادم بود

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
2728
من ی خاطره دارم اشتباه کردم ی عمر تا ابد باید تاوان بدم تاوانشم صدمه ای ک ب صورتم زدم تاوانشم از دست ...

چیکار کردی مگه 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

تو خونه شمالمون زیر اتصالات سینک یه ظرف شیشه ای گذاشته بودم که آب چکید جایی رو خیس نکنه بعد حدود شش ماهی اونجا سر نزدیم. بعد از شش ماه که رفتیم اومدم تمیز کاری کنم دیدم ته اون شیشه سیاهه فکر کردم آب چکیده و حالت کپک و جلبک بسته بخاطر هوای شمال. اومدم برش دارم بندازم آشغالی فکر کنم دویست تا سوسک ریز و درشت توش بودن ریختن بیرون .رو دستم و تو کابینت. فقط جیغ زدم. روسریمو برداشتم پریدم از خونه بیرون.تا دو روز نمیتونستم غذا بخورم.🤢🤢

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من ی خاطره دارم اشتباه کردم ی عمر تا ابد باید تاوان بدم تاوانشم صدمه ای ک ب صورتم زدم تاوانشم از دست ...

خب بگو

تو خونه شمالمون زیر اتصالات سینک یه ظرف شیشه ای گذاشته بودم که آب چکید جایی رو خیس نکنه بعد حدود شش ...

وااای چه وحشتناک 

یکی از کاربرا میگفت یه بار مهمون اومده بود اون نمیخواست از اتاق دربیاد و دستشویی داشت. گفت تو مشمع ج ...

خخخحخ 

من خاطرات خوب زیاد دارم ولی بدترین خاطرم واسه ۱۶ سالگیم 

یدفعه یکی بخاطر تداخل دارویی بستری بود بیمارستان 

بعدش که مرخص شد سردرد داشت مسکن خواست 

منم دوباره از همون قرصا بهش دادم شبش تشنج کرده بود و کبود شده بود بعد ۶ سال هنوز شبا خواب میبینم 

خب بگو

خیلی طولانیه گفتنش

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
تو خونه شمالمون زیر اتصالات سینک یه ظرف شیشه ای گذاشته بودم که آب چکید جایی رو خیس نکنه بعد حدود شش ...

وای خدایا😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

چون خونه مامانم زندگی میکردیم دوران عقدمون،سطل آشغال تواتاق نبود،ونمخواستیم دراتاقو بازکنیم سروصدابشه،ازپنجره میخواستیم ک.....م رو پرت کنیم تو باغ متروکه ی پشت خونمون ولی ناگهان باد زد افتاد تو حیاط همسایه پایینیمون.صبح اومد در مامانمو زد به بابام که رفت بازکنه درو گفت یعنی چی میندازین تو حیاط ما 😐

(شرفمون رفت)

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
خیلی طولانیه گفتنش

نمیخواهم کسی بخونه یکی از من دیونه تر باشه یاد بگیره کارای منو

2706