2733
2734

اگر باردارم چرا بی بی چکام کمرنگن؟ 

اگر باردارنیستم چرا پریود نمیشم چرا علایم دارم ؟ 

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

من بی بی چکام قبل موعدم‌ کمرنگ میشد آزمایش میدادم مشکوک به بارداری بودم ولی پریود میشدم اما انشالله شما بارداری

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی خواهر منم مث شما ولی متاسفانه بیبی ندارم. امکان خریدم نیست. فقط چرا مریض نمیشم علائم ندارم 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
2731
هی خواهر منم مث شما ولی متاسفانه بیبی ندارم. امکان خریدم نیست. فقط چرا مریض نمیشم علائم ندارم 

من دارم دیوونه میشم

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

برای من ۳ روز مونده به موعدم خیلی کمرنگ یود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
احتمال زیاد بارداری ی ازمایش بده

راه هابستن همه جا تعطیله 

2738
من دارم دیوونه میشم

دقیقا 😭😩😩

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍

میترسم نینی نباشه ی درد و مرض جدید باشه 

میترسم نینی نباشه ی درد و مرض جدید باشه 

نه خدانکنه گلم انشالله بارداری

قطعا بارداری عزیزم 😍😍

چطور؟ مطمعنی؟؟😩

نه خدانکنه گلم انشالله بارداری

خدا از دهنت بشنوه گلم. راستی نمیدونی جز بیبی و آزمایش چجوری میشه فهمید حامله ام؟ 

خدا از دهنت بشنوه گلم. راستی نمیدونی جز بیبی و آزمایش چجوری میشه فهمید حامله ام؟ 

نه دیگه همین دو راه گلم 

2706