2737
2734
عنوان

نمیتونم نماز بخونم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نپرس😔

گلم این کار شیطونه

در سوره زمر اومده

قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمه الله

ان الله یغفرالذنوب جمیعا انه هوالغفورالرحیم

)ای رسول ما)بگو ای بندگان من ک (در ارتکاب گناه)بر خود زیاده روی کرده اید،از رحمت خدا نا امید نشوید همانا خداوند جمیع گناهانتان را می آمرزد،همانا او بسیار آمرزنده ومهربان است.

گلم خدا الان آغوشش برات بازه بدو برو نمازتو بخون خدا مهربونه

حتما میبخشت خدا دوستداره مطمئن باش

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
2731
سلام عزیزم  ان شاء الله از پس شیطون براومدی  نماز خوندی؟

سلام گلم  بله خداروشکر خوب شدم میخونم

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
گلم این کار شیطونه در سوره زمر اومده قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمه الله ا ...

میدونم عزیزم😢

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
سلام گلم  بله خداروشکر خوب شدم میخونم

خدا رو شکر خیلی خوشحال شدم

الهی خدا اونقدر بهت مرحمت کنه که جز یاران آقا امام زمان باشی، منم دعا کن گلم که خیلی حالم بده

ان شاء الله همیشه شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی

2738
خدا رو شکر خیلی خوشحال شدم الهی خدا اونقدر بهت مرحمت کنه که جز یاران آقا امام زمان باشی، منم دعا کن ...

خیلی ممنون گلم از پستی هم که گذاشتید توکل کنید به خدا و یقین داشته باشید ناامید برنمی گردید

حتما عزیزم

وقتی میای اینجا انگار وارد یه دنیای دیگه شدی با واقعیت خیلی متفاوته

ببخشید الان دیدم آقا هستید

خب همه جا هر جور آدمی هست

2706