2726
عنوان

بیبی چک مثبت من

672 بازدید | 64 پست

سلام دوستان. من امروز، اولین روز تاخیرم بود که صبح بیبی چک زدم و سریعا خط افتاد. دوس داشتم حس خوبمو با شما شریک بشم

از خدای مهربونم میخوام که هرکس هر حاجتی داره خیلی زود بهش برسه و هر کی منتظره نی نی هست خدا به حق همین ماه عزیز آرزوشو برآورده کنه و دامنش سبز بشه. 

لطفا برام دعا کنید که بارداری بی خطری داشته باشم. سه ماه پیش یه سقط به دلیل توقف رشد داشتم و یکم میترسم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم😍😍😍

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2728

مبارکههههههه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

مبارکه گلم ....ایشالا بسلامتی نی نی روبغل کنی....التماس دعای ویژه دارم ....علاعمت چی بود؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
مبارکت باشه واسه سبز شدن دامن من ویژه دعا کن لطفا دکنر لعنتی ناامیدم کرده

عزیزم هیچ وقت ناامید نشو، ان شاء الله که به خواسته دلت میرسی و صاحب یه نینی تپل و سالم میشی. 

2706