2703
2553
عنوان

ادکلن مردانه+عکس

174 بازدید | 8 پست

ادکلن مردانه invictus

دارای رایحه استثنایی ودوست داشتنی

مخصوص آقایان خوش سلیقه

جذابیت خودراتکمیل کنید

قیمت:۸۹,۰۰۰
پرداخت درب منزل
به فروشگاه ماسربزنیدsimastoreee

ادکلن فیک که آدم میخره انگار پولش ریخته دور.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

کجاییه؟ننوشته چند سی سی

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همه پول ندارن مثل شما ادکلن اصل بخرن چندین میلیون اینا مثل همونه شاید یکم موندگاریش کمتر باشه

اینا ماندگاری نداره.

چه فایده

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
کجاییه؟ننوشته چند سی سی

اصلش ایتالیا یا فرانسه.

۱۰۰ میل فکر کنم

2714
بنده خودم از این ادکلن ها زیاد خریدم راضی هم بودم خیلیام گفتن از کجا خریدی و رفتن خریدن 😊

من ۵ ساله شغلم همینه دوست عزیز.

به هرحاال موفق باشید.