2733
2734
عنوان

سلام خانوما.نازگلم.ممنون بابت دعاهاتون حالم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 26781 بازدید | 641 پست
یکی از کاربرا میگه تا ساعت ۳ تاپیک بوده،احتمالا گزارش زده باشن. منم اینجا تگشون کردم ولی تاپیک ب ...

من بودم حرفی نشد که بترکه امکان اینم که گزارش زده باشن صفره واقعا نه بحثی بود نه چیزی شاید چون چند نفر مونارو تگ کردن و گفتن هیچ کاری نمیکنی خوشش نیومده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
من بودم حرفی نشد که بترکه امکان اینم که گزارش زده باشن صفره واقعا نه بحثی بود نه چیزی شاید چون چند ن ...

@لواششک    

بخون اینو عزیزم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@لواششک    

میدونم عزیزم،همه رو میدونم تو به نمایندگی از همه تاپیک زدی و بعضیا نیت ما رو نفهمیدن و حرفایی زدن که باعث شد ناراحت بشی.

واقعا نمیدونم چی بگم،فقط میتونم بگم متاسفم،من که اصلا فکر نمیکردم اینجوری بشه وگرنه خودم تاپیک میزدم.

چون من تا الان تاپیک نزده بودم،وگرنه خودم تاپیکو میزدم تا تو ناراحت نشی.

من ازت معذرت میخوام.چون تو از طرف همه ما تاپیک زدی ولی تو رو ناراحتت کردن.

امیدوارم که از ما دلگیر نشی

2728
@لواششک     میدونم عزیزم،همه رو میدونم تو به نمایندگی از همه تاپیک زدی و بعضیا نیت ما رو ...

عزیزم اصلا اهمیتی نداره فدای سرتون من خودمم پیگیر بودم و به هرحال هدف هممون مشترک بود این چه حرفیه میزنی چرا باید از شما دلگیر بشم شما دوستای منین که به جز کمک کاری نکردین من فقط از کسایی ناراحت شدم که اومدن و تهمت زدن و فک کردن حالا من برا پربازدیدی همچین کاری کردم...

اصلنم مهم نیست عیبی نداره ایشالا خودش پیداش بشه و هممونو از نگرانی در بیاره😘😘😘💗💗💗

💏"You & me 💕make a wonderful "We
عزیزم اصلا اهمیتی نداره فدای سرتون من خودمم پیگیر بودم و به هرحال هدف هممون مشترک بود این چه حرفیه م ...

خداروشکر که این همه با فهم و درکی.🧡

بله،انشالله که سالم باشه و خودش بیاد خبر سلامتیشو بهمون بده.

2738

بچه ها یه اتفاق عجیبی افتاده

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

این رو ببینید یکی از بچه ها اسکرینش رو گرفته بود...دیشب....تعداد پستهایی ک نازگل گذاشته رو نگاه کنید...۴۹۹۹

حالا این رو ببینید...

بنظرتون چرا تعداد پست هاش کم شده?!😐

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
این رو ببینید یکی از بچه ها اسکرینش رو گرفته بود...دیشب....تعداد پستهایی ک نازگل گذاشته رو نگاه کنید ...

وااا😳

مگه میشه

چجوری ممکنه تعداد پست کم بشه؟

زیاد ممکنه بشه ولی کم...😓

چقدر عجیبه واقعا

💏"You & me 💕make a wonderful "We
وااا😳 مگه میشه چجوری ممکنه تعداد پست کم بشه؟ زیاد ممکنه بشه ولی کم...😓 چقدر عجیبه واقعا

آره منم کف کردم😐😐😐😐

یهو چشمم خورد تعجب کردم گفتم از شماها بپرسم😑😲

2706