2733
2739

خسته شدم خیلی ناراحتم

شوهرم هرروزبارفیقاش میره بیرون

یاوردل مادرشه

انگاراصلامنونمی بینه

الگونگیر...الگوباش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما خواهر مادرش هرچی بگن همون 

شوهرمنم اینجوری دعا دارین بگین

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738
فایده نداره اینقدحرف زدم دادزدم دعواکردم

دعایی هست ولی باید نمازبخونی اونم برا جلوگیری ازخیانت هست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

من که هیچکار نتونستم بکنم اخرسرم به پای رفیقاش سوخت  .پرکشید رفت اسمون دیشبم یکی از رفیقاش که اون روز باهاش بود استوری گذاشته بود در مورد اینکه رفیق نیستی تنهام گذاشتی این چیزا با اکانت شوهرم بودم که دیدم ساعت دوشب بود تاالان نتوانسته بودم چیزی بهشون بگم دیشب به استوریش پاسخ دادم خدا لعنتت کنه همین .کل تنم داشت می‌لرزید وقتی فرستادم اخه تا الان هیچی نگفته بودم بهشون ولی دیشب نتونستم جلوخودمو بگیرم اونم پروپرو جواب داد خدا بر باعث بانیش لعنت .فقد میخواستم خفش کنم حیف دستم کوتاه نمیتونم 

چیه نمازش؟

نماز خاص نداره باید نمازواجب روزانت بخونی بعدش اون دعا رو بگی

من که هیچکار نتونستم بکنم اخرسرم به پای رفیقاش سوخت  .پرکشید رفت اسمون دیشبم یکی از رفیقاش که ا ...

همسرتون فوت کرد؟

2706