2410
2553

چرا اقایون عصو نی نی سایت میشن؟؟

خانما اینجا شوال شخصی میپرسن تازه اکه عنوان تاپک رو بزارن فقط خانوما بیان صدتا پسر و مرد و پیرمرد میرن ببینن چه خبره

اینجا یه کاربرو دیدم ک ۹ سال پیش عصو سایت شده بود اسمشو کداشته بود بابای نمیدونم کی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون اینجا مجازیه دیگه تازه خیلی ها هم آقا هستن ولی با اسم کاربری خانم 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
2720

سوال شخصی تو سایت عمومی؟؟؟؟

اینجا کلینیک داره عزیزم

شما برو سایت طرفداری که اکثریت آقا هستن ببین چندتا کاربر خانوم هست.

سعی کنید مسائل اتاق خوابتون رو اینجا عنوان نکنین تا مشکلی براتون پیش نیاد

درضمن این آقایون که میگی همه از همه چی خبر دارن و نقش مهمی هم تو زندگی هممون ایفا میکنن 

ازاون اتاقی که جمع میشین سبزی پاک میکنین پاشین بیاین بیرون ی کم با محیط اطرافتون ارتباط برقرار کنین...

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

حالا زیاد سخت نگیرید آقایون اکثرا شعورشون می رسه چه تاپیکایی نرن و جایی که لازم بوده کمک کردن و مفید بودن، و خوبیش اینه که با کاربری مرد میان اگه تونستین بفهمین و ثابت کنید تو کل کاربران خانم اینجا چند نفر کاربر مردن که با کاربری خانم میان؟ و مطمئنا نمی تونین این یعنی فضای مجازی و حساسیت در موردش اشتباهه

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
حالا زیاد سخت نگیرید آقایون اکثرا شعورشون می رسه چه تاپیکایی نرن و جایی که لازم بوده کمک کردن و مفید ...

دقیقا

چند بار باید از این تاپیک ها ما ببینیم؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2714

خوب استارتر گرامی یه مرد میتونه راحت با نام کاربری زنانه بیاد تازه در اون صورت شما اعتماد بیشتری بهش میکنی و ممکنه راحت تر همه حرفی رو بهش بگی پس آقایونی که با کاربری مردانه میان و مزاحمتی برای کسی ندارن که گناهی نکردن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
خوب استارتر گرامی یه مرد میتونه راحت با نام کاربری زنانه بیاد تازه در اون صورت شما اعتماد بیشتری بهش ...

یعنی باید ازشون تشکر و قدردانی کنیم که با نام خانم نمیان؟!!!

من میگم کلا نیان

سلام، مادامی ک اظهار نظر غیر منطقی، دعوت ب دوستی غیر عادی، تاپیک غیر اصولی و مزاحمتی نداشته باشیم ....خورده ای وارد نیست.

حساسیت شما هم زیاده ک اونم راه داره ....نیازی نیس همه چی رو مطرح کنید

بازگشت به زندگی.

دوستانی که توهین میکنید 

لطفا کمی فکر کنید قبلش!!!

قرار نیست کسی علت عضویتش رو برای شما مشخص کنه

اصلا به فرض مردی هم نباشه!!

تاپیک هایی که در مورد مسائل زنان باشه رو میتوان بدون عضویت هم خواند

فکر میکنید مردان انقدر بیکار هستن که بشینن صبح تا شب تاپیک های شما رو بخونن؟

در ضمن خیلی از این مطالب به اصطلاح زنانه یا مردانه الان دیگه عمومی هستش و دارن این مطالب رو در دانشگاه ها روزنامه ها یا حتی در صدا سیمای خودمان به وضوح در موردش صحبت میکنن

اینجا فضای مجازی است نه فضای خارجی

من احساس میکنم بیش تر این تاپیک ها و اعتراض به حضور اقایان ریشه در کینه و غرض شخصیه تا دغدغه!!!

چون همین افرادی که این حرف رو میزنن بارها دیدم که به دختران مجرد هم در سایت توهین میکنند .تازه جلوی اون ها هم میگن سایت فقط مخصوص متاهل هاست !!!

بارها دیدم 

سر همین مطلب یه خانومی داشت به یه دختر توهین میکرد و میگفت که اینجا سایت مخصوص زنان فقط متاهله نه توی مجرد!!!!

و به این بهونه به اون دختر توهین میکرد

یعنی بیش تر ناشی از کینه و عقده های شخصیه تا دغدغه ی منطقی!!

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
یعنی باید ازشون تشکر و قدردانی کنیم که با نام خانم نمیان؟!!! من میگم کلا نیان

عین این میمونه ک اقایون هم بگن کلا خانما سرکار نیان....

تازه تو قرانم اومده خانمها تا جایی ک نیاز نیست معاشرت نکنن و بیرون از منزل نیاین ...

تو قرآن آیه ای واسه حضور اقایون تو نی نی سایت هس؟؟؟!؟

بازگشت به زندگی.
2706