2726
عنوان

بارداری

89 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه 

من الان ۵ساله ازدواج کردم خودم خیلی دوست دارم باردار بشم چون خیلی وقتا خونه تنهام همسرمم بیشتر بیرونه ولی همسرم نمیخواد بچه

همیشه طبیعی خودش جلوگیری میکنه میخواستم ببینم راهی هست من باردار بشم با اینکه همسرم جلوگیری میکنه طبیعی

بعد ۵ سال حتی اگه اقدام کنی‌ ب سختی میگیره.چون تخمکات ضعیف شدن.کاش این همه‌جلوگیری نمیکردی

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
بعد ۵ سال حتی اگه اقدام کنی‌ ب سختی میگیره.چون تخمکات ضعیف شدن.کاش این همه‌جلوگیری نمیکردی

من اصلا جلوگیری نمیکنم همسرم طبیعی جلوگیری میکنه هیچ جوره هم راضی نمیشه باردار بشم میگه زوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
البته اين ک گفتم راسته 

ممنون فقط ی نکته هم اینکه همسرم ۵ سال از من کوچیکتره ۲۸ سالشه من ۳۳ شاید بخاطر سنش هست که فعلا نمیزاره هر چی هم بهش میگم زیر بار نمیره اصلا

بعد از اين همه جلوگيري حتي طبيعي بودنش شروع به افدام كه كني خيلي طول ميكشه تا حامله شي. سنش خوبه ديگه شوهر منم ٢٨ الان من حامله ام، بعد از ٤سال جلوگيري ١سال طول كشيد تا حامله شدم، جلوگيري ماهم طبيعي بوذ

بعد از اين همه جلوگيري حتي طبيعي بودنش شروع به افدام كه كني خيلي طول ميكشه تا حامله شي. سنش خوبه ديگ ...

بابا مگه حرف حالیش میشه خیلی گفتم امکان داره دیگه باردار نشم دیره نمیفهمه میخوام بدونم راه حلی هست که من بتونم باردار بشم وقتی طبیعی جلوگیری میکنه..ببخشید مثلا دستمال کاغذیو بزارم میشه؟

[QUOTE=131039336]بابا مگه حرف حالیش میشه خیلی گفتم امکان داره دیگه باردار نشم دیره نمیفهمه میخوام بدونم راه حلی هست ک ...[/QUOTE]

فك نكنم چون يكي از شرايط بارداري اينه كه بافشار اسپرم وارد بشه. بعدم يهو ديدي اين كارو كردي بعد بهت شك كرد خداي نكرده گف بچه ي من نيست من كه نريختم تو😑.سعي كن به بچه علاقمندش كني شوهر منم همينجوري بود همش كليپاي بچه و بامزه بازياي بچه نشونش ميدادم خود به خود علاقمند شد حتي زماني كه من كلا بي خيال بچه شده بودم و كنكور ارشد قبول شده بودم تهران😢. ولي بخاطر زندگيم بيخيال دانشگاه شدم و برگشتم خونه بعد از يه سال حامله شدم

[QUOTE= 131039336 ]بابا مگه حرف حالیش میشه خیلی گفتم امکان داره دیگه باردار نشم دیره نمیفهمه میخوام ...

عزیزم فکر نکنم این هیچ وقت بخواد چون اصلا درباره بچه حرف میرنم دعوا و بحث راه میفته حتی به جدایی هم فکر میکنم اگه بچه نخواد 

عزیزم فکر نکنم این هیچ وقت بخواد چون اصلا درباره بچه حرف میرنم دعوا و بحث راه میفته حتی به جدایی هم ...

خوب مستقيم حرف نزن هر چن روز يهويي يه كليپ بچه نشون بده بگو واي اينو ببيننننن.من تقريبا ٧-٨ ماه اين كارو كردم يهو خودش شروع كرد گفتن كه توروخدا بيا بچه دارشيم خيلي دلم ميخواد😅

خوب مستقيم حرف نزن هر چن روز يهويي يه كليپ بچه نشون بده بگو واي اينو ببيننننن.من تقريبا ٧-٨ ماه اين ...

واقعا!!!ففلا ی مدت نه حرفشو میزنم نه چیزی تا شروع کنم به فیلم نشون دادن😔😔خدا کنه رو اینم جواب بده😔😔خیلی دوست دارم باردار بشم بعضی موقع ها با اینکه میدونم امکان نداره ولی ی علاعمی تا میبینم بی بی چک میزارم منفی میشه خیلی ناراحت میشم.یعنی حتما باید داخل بریزه اگه نریزه نمیشه؟