2726
عنوان

درد و دل

98 بازدید | 7 پست

سوال برام پیش اومده! که چرا به هرکی خوبی میکنم .روی خوش نشون میدم طرف یا دلمو میشکونه یا ضایعم میکنه! چه دلیلی وجود داره که آدمای اطرافم همشون منو آزار میدن؟ چرا من؟ هر چقدر میخواستم خوب باشم کاراشونو نا دیده بگیرم نمیشه! همش یه کاری میکنن که من اذیت میشم.

مخصوصا این چن روزه زود با یه کلمه هم ناراحت میشم ولی حسمو سرکوب میکنم...چیکار کنم ؟  چرا همه منو آزار میدن؟

چون سعی داری همه رو از خودت راضی نگه داری بقیه  هم اینو میدونم  هر جوری که دوست دارن باهات رفتار میکنن هر چند خودم هم متاسفانه اینجوری هستن ولی دارم سعی میکنم تغییر کنم با هرکسی مثل خودش رفتار کنم

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
چون سعی داری همه رو از خودت راضی نگه داری بقیه  هم اینو میدونم  هر جوری که دوست دارن باهات ...

راضی ؟ آخرشم همه از من گله میکنن! میگن تو اینطوری تو اونطوری! خوبی هامو نمیبینن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با هرکسی مثل خودش رفتار کن لطف مکرر میشه حق مسلم 

اخه سعی کردم ولی نشد! سعی کردم با هر کسی مثل خودش باشم ولی تویه اون مدت خیلی تنها شده بودم! حس میکردم اضافم تویه این دنیا

مجبورم مثل قدیم باشم تا حداقل یه نفر پیشم باشه! از تنهایی خیلی بدم میاد! گیج شدم اصلا نمیدونم چیکار کنم

کلا من همه جا تنهام! میام تاپیک میزنم دو نفر بیشتر نیست میرم واتساپ ک فقط دختر عمومه که اونم فک نکنم بخاطر خودم باشه باهام چت میکنه! میرم ویسگون هم کسی نیست ! تویه مجازی اینقد تنهام دیگه وای به حال واقعیتم