2726

من شش هفته بودم هم ساک نشون داد و هم ضربان قلب 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من بی بی چکم مثبت شده بود ولی سونو هیچی نشون نداد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728

نه نشون نمیده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم از اولین روز آخرین پریودی حساب کردی 6 هفته بودی؟ 

نه سونو گفت من نامنظم بودم اخرای شیش بودم فهمیدم باردارم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
نه من بی بی چکم مثبت شده بود ولی سونو هیچی نشون نداد

واقعا ؟چند روز بعد از موعدت بود چند وقت بعدش سونو رو تکرار کردی؟ برا من گفت دیواره رحمم ۱۶ میلی متر شده نشانه اوایل بارداریه ولی ساک رو نشون نداد

حرف سیاسی زدم قطع دسترسی شدم  😋
واقعا ؟چند روز بعد از موعدت بود چند وقت بعدش سونو رو تکرار کردی؟ برا من گفت دیواره رحمم ۱۶ میلی متر ...

۲ روز بعد موعدم نشون نداد ولی آزمایشم مثبت بود

۶ هفته و ۱ روز دیده شد یعنی ۱۶ روز بعد از موعد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
۲ روز بعد موعدم نشون نداد ولی آزمایشم مثبت بود ۶ هفته و ۱ روز دیده شد یعنی ۱۶ روز بعد از موعد

قلبشم تشکیل شده بود اون موقع اخه من ۴ روز بعد از موعد نشون نداد

حرف سیاسی زدم قطع دسترسی شدم  😋
قلبشم تشکیل شده بود اون موقع اخه من ۴ روز بعد از موعد نشون نداد

بله دکتر گفت قلبش یکی دو روزه تشکیل شده و ضعیف میزد خیلی

۲ هفته دیگه برید سونو 

2706