2726
عنوان

با پسری که درامدش ۴۰ میلیونه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15561 بازدید | 420 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی اوکیه فقط پول داشته باشه حله۱۰ هوو سرم بیاره من‌مشکلی ندارم😂🎈

😂😂😂مبارکاباشه @بهاارر۷۸    بیادارم برات تبلیغ میکنم

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2728
عزیزم اول اخلاقش بد بود اگ به حرفش گوش نمیدادم دست بلند میکرد فحشم میداد منم ۸ ماه ولش کردم و رفتم ب ...

یا خدا دوست بودیدو روت دست بلند میکرد😨😨😨

این تو دوستی به خودش اجازه میداده دست روت بلند کنه ببین بعدش چی میشه😐

ببین عزیزم من اگه طرفم به خودش اجازه بده که فقط سرم داد بزنه برای همیشه از زندگیم میزارمش کنار چه برسه به فحش و بی احترامیو دست بلند کردن...

بابا بندازید این پسرارو از زندگیتون بیرون چی ان اینا😐

به نظر من مشکوک میزنه...شاید داره تظاهر میکنه که اخلاقش عوض شده  

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
بچه ها چیکار کنم من ازدواج کنم باهاش ؟دوتا تریلی داره یکی ۶ دونگ از خودشه اون یکی نمی دونم دو تن یا ...

اوضاع مالی و کاریش که روبراهه،حالا خودت ببین میتونی با مادرشوهر کنار بیای؟

یا باهاش حرف بزن ببین میتونه دوسه سال دیگه یه خونه جدا برات جور کنه

اگه اره که مبارکه😉

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
درامد شوهرتون چقدره ؟

دوسال پیش که نامزد کردیم ۱و۳۰۰دریافت میکردحقوقشو

توی یک سال ازدواجونم شد ۲تمن الان ازاین برج براش افزایش زدن باید بشه ۵تمن

ما باهیچیم میسازیم چون از صفر شروع کردیم شاید بعضی شباهم گشنه خابیدیم ولی چون عشق بود امیدبه خدابود همه چیمون درست شد

هاکونا متـــــاتا🙋😏
اوضاع مالی و کاریش که روبراهه،حالا خودت ببین میتونی با مادرشوهر کنار بیای؟ یا باهاش حرف بزن ببین می ...

عزیزم الان اسکرین میزارم چون به خاطر کرونا کارخونه ها را بستن این میره دوغارون الان اسکرینش میزارم 

هیچ کدوم. بنده خدا نظر خواست فقط. این همه ادم با درامد بالای ۴۰ ملیون. دل بقیه باید بسوزه یعنی؟

نه عزیز دلم منظورم این بود که واقعا درآمد ماهانه ۴۰ تومان تو ایران برای خیلیا رویاست پس واقعا نظرخواستن معنی نداره!!!

عزیزم اسکزین بزارم ؟

منتظریم

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2706