2737
2734
عنوان

با پسری که درامدش ۴۰ میلیونه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15567 بازدید | 420 پست
با کله تو ظرف عسلی  البته اگه اخلاق و ایمانو چشم پاکو اینا رو داشته باشه

اگه دیدی آجر بزار روش، باد نبره

الان همه چشمها مثل زیردریایی میچرخه

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
اول اینکه کارش چیه که انقد درامد داره! بعد اینکه چقد مستقله؟اگه قراره بالای خونه مادرش باشم که اون ...

دوتا تریلی داره یکیش کامل مال خودشه اون یکی سه دونگ شریکه 

میگه ۷ ماه پول جمع کردم ۲۵۰ دارم ک میخام خرج عروسی کنم و طلا میگه فعلا نمیتونم خونه بخرم یا اگ بخام بخرم میتونم یه آپارتمان بخرم ولی خونه ویلایی نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای ازدواج خیلی چیرا روباید درنظر بگیری این که فقط بدونی حقوقش چنده و چونه تازه یکیشه بله پول و کار خیلی مهمه درکنار اخلاق و ایمان و فرهنگ بالای خونوادگی و ظاهر مناسب اینا برای من مهمه 

البته گفتم باشرایط فعلیم که .......من قبولش میکردم چون پولاش زیاده 😅😅😅😅میزدم به زخمام قبولش نکردی بفرست برای من 

2738
۲۵۰ میلیون تو این ۷ ماه جمع کرده بود ک میگه میخام خرج عروسی و طلا بکنم 

ببین میزان دارایی و حقوق مهم نیست، فقط مطمئن بشو که کار خلاف انجام نمیدن، بقیه اش رو دیگه خودت میدونی

... و من به تو ایمان دارم...

استارتر ماشین سنگین همین حدود درامد داره اینو دروغ نمیگه فقط باید ببینی هم میتونی زن خونه باشیزهم مرد خونه ؟ میتونی تنهایی بچه بیمارستان و دکتر ببری ؟ راننده ها بخاطر شغلشون اکثرا خونه نیستن وقتی هم میان خسته راهن و باید کارای ماشینشون رو انجام بدن . نکته بعدی هم اینکه چون پول یه جا دستشون میاد اکثرا ولخرجن باید بتونی مدیریت مالی زندگی رو به عهده بگیری

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

وا ۲۵۰میلیون خرج‌عروسی‌وطلا چخبره 

ته ته بی‌عقلی کسی‌که‌خونه نداره اینقد خرج‌عروسی وطلابکنه.

کسیم‌که ماهی۴۰میلیون داره میره اصن همینجور چک‌میکشه‌وبهترین‌خونه رامیخره 

شماهم‌بهتره همون‌اپارتمان‌وبخرید 

بامادر شوهر یه جازندگی‌نکنی..

😍همسرم‌دوستت دارم😍
چیکاره هست که ثابت ۴۰ ملیون درآمد داره ؟ بازاریا که درآمد مشخص بالایی دارن و کارخونه دارا که اونم ث ...

شاید اکانت شرکت اپل یا ۔۔۔ رو دارہ اون درآمدش میتونہ ثابت و زیاد باشہ

2706