2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اوف  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2714
دستور پخت☹️

یک لیوان شیر ولرم یک لیوان شکر یک قاشق غذا خوری پودر خمیر مایه رو با هم مخلوط میکنیم بزارید ده دقیقه بمونه تا عمل بیاد 

بعد یک تخم مرغ رو یکم با چنگال بزنید تا از لختگی در بیاد بعد داخل مخلوط بریزید بعد نصف لیوان روغن مایع هم بریزید یکم هم بزنید 

بعد شروع کنید به اضافه کردن آرد تا جایی که خمیر به دست نچسبه حدود پنج تا لیوان آرد میخواد 

بعد حسابی ورز بدید بعد روش رو با پارچه بپوشونید برازید جای گرم نیم ساعت بمونه

بعد از نیم ساعت خمیر رو دوباره ورز بدید بعد از خمیر به اندازه یه نارنگی کوچیک بردارید و پهن کنید نیم سانت ضخامت داشته باشه بعد دوباره یکم تستراحت بدید ۱۰ دقیقه

بعد یه زرده تخم مرغ رو بزنید یکم کنجد داخل بریزید و بمالید روی فطیر ها بعد هم بزارید داخل فر نیم ساعت با دمای ۱۶۰ به بالا بعد هم نوش جان

2706