2726

سلام ..من پسرم ۴ماهش کامل شد..واکسن ۴ ماهگیشم زدم ..ولی کولیکش...هنوزم زور میزنه..گریه میکنه...از عرق نعنا و آبداغ نبات که دیگه نگم براتون..خودمم میخورم..۴ ماه لب به خیلی چیزا نزدم..لبنیات..چیزای نفاخ....متخصص اطفالم بردمش ۴-۵بار ..همشون میگن کولیک..کی خوب میشه خدایا.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دخترم کولیکش زیاد طول کشید؛ قطره هم میدادم اثر نمیکرد. نگو بعد فهمیدیم اصلا کولیک نداره و رفلاکس معده هست. خودم بدون نسخه رفتم یه شربت رانیدیتین خریدم دادم بهش٬ سه هفته بعد همه کابوسهام تموم شد.

6 ماه خوب قطره کولیک بهش بده دکتر ب دخترم کولیک اید داد خیلی خوب بود

من پدی لاکت و سه گا گریپ.ایزی کول..بیبی سد..دادم تاثیرشون خیلی کم..ولی خب باید دیگه خوب بشه پس

همه میگن سه چهار ماهگی باید خوب بشه!

نه من بچم داشت تا وقتی غذا خورش نکردم خوب نشد من حدود ماه 5 غذاخورش کردم خوب شد

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
منم دخترم کولیکش زیاد طول کشید؛ قطره هم میدادم اثر نمیکرد. نگو بعد فهمیدیم اصلا کولیک نداره و رفلاکس ...

نمیدونم شایدم رفلاکس باشه..شما از کجا فهمیدید رفلاکس؟؟علائمش چی بود واسه رفلاکس؟؟

نمیدونم شایدم رفلاکس باشه..شما از کجا فهمیدید رفلاکس؟؟علائمش چی بود واسه رفلاکس؟؟

مثلا صورتشو چنگ‌میزد یا وقتی شیر میدادم خودشو کمانی میکرد یا دست و‌پاهاش سرد بود یا اینکه به سختی شیر قورت میداد.

تو گوگل بزن بهتون میگه. جالب اینجاست چهارتا دکتر بردم همه گفتن کولیک ولی خودم با نت فهمیدم دردش چی بود.

2706