2733
2734
عنوان

یه خواستگار بانکی برام اومده شماها اطلاعی دارید بانک اینده

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 100 پست

تو نه خودت انقد پول داری و اوکی هستی دیگه چرافکر ب پول اون مبکنی

ببینش اگر دوسش داری خوبه ازدواج کن

اگرم میخوای بشینی یکی بهتر بیاد که معمولا خیلی نمیشه اطمینان داشته باشی شاید بدتر بیاد ک بهترم نیاد

سنت هم وقتی ۱۵سال سابقه داری دیگه حداقل ۳۲ اینا فکر میکنم باشه!

شوهرخواهرم بانک خصوصی هست تاحالام ک خداروشکر زنلگی خوبی دارن و خونه وماشین دارن درحد عااالی ته ولی خیلی خوبه زندگیشون

اگر زیاده خواهی قبول نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر من بودم از دارایی هام با خاستگارم حرف نمیزدم ب هیچ عنوان.. چند جلسه رفت و امدو گفت و گو کن.اخلاق ...

نه استخدام رسمی که ندارن بانکیا الان همه قراردادین ولی من خودم جایی که هستم قراردادین ولی برای ما کسی که قراردادیه همون رسمی هست امنیت شغلیمون خییییلی بالاس نه من اصلا از داراییم نمی گم

2728
می خوام بدونم آیا آینده این خواستگارم خوبه آخه همه می گن بانک خیلی رسیدگیشون خوبه من دم عید فقط شیش ...

الان من یه چیز میگم چشم میزنن ولی شوهرم من کارمند قراردای بانکه اوصاعش از پدرم که ۳۰ سال کار در ارگان دولتی داشته بهتره

2738
نه استخدام رسمی که ندارن بانکیا الان همه قراردادین ولی من خودم جایی که هستم قراردادین ولی برای ما کس ...

پس همون از امنیت شغلیش مطمئن شو عزیزم 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

استارتر مگه چندسالته که 15 سال سابقه ی کار داری؟

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...

مهم اخلاقو انسانیتشه درامدشم معمولی باشه مشکلی نیس چون خودتم درامد داری زندگی مشترک هم دونفریه پول تو و اون نداره فکر کن درامد بالا باشه ولی اخلاقاتون نخوره بهم هرروز دعوا کدوم بهتره

خیلی برام جالبه اینا که جاهای خوب استخدام میشن با حقوق بالا، چطور استخدام شدن

من که شخصا با آزمون رفتم ..بعدم اواز دهل شنیدن از دور خوشه ..همه فقط درامدشو میبینن وگرنه خیلی به خدا سخته خیلی فشار کاریش زیاده

2706