2726

بانکهای خصوصی حقوقشون بهتره یا دولتی یه خواستگار اومده برام یه کارمنده توی بانک آینده می خوام بدونم حدودی درآمدش چقدره راستش دختر عموم معرفی کرده و اصلا روم نشد بپرسم در ماهقدر حقوق می گیره پنج ساله سابقه داره نمی دونم تو قسمت بایگانی هست یا باجه من خودم کارمند یه شرکت خییییلی معروف هستم که نمی تونم اسمشو بگم چون لو می رم پونزده سال سابقه کار دارم من خودم کمترین حدش ماهی پنج میلیون درآمد دارم زمین دارم حساب بانکی خوب دارم لیسانس هستم و دو تا مدرک بین المللی نقاشی و یه دیپلم پیشرفته نقاشی دارم و یه وقتا سفارش می گیرم  ماشین دارم چهارصد و پنجاه گرم طلا دارم یه چند تیکه جهازمو خودم خریدم می دونم که خانواده هم می خرن برام بقیشو  ولی پسره یه ماشین ام وی ام داره مدل ۹۶ فکر کنم یه حساب بانکی در حد هفتاد  میلیون اینا داره خانوادش چندان کمکی نمی کنند بهش و... خلاصه شما جای من بودید چیکار می کردید

پدر منم‌کارمند بانکن 

ولی راستش نمیدونم چقدر حقوق میگیره 

اما خب بانک‌های دولتی بهترن فکر کنم

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اگه ب قول خودت، شرایط مالیت اکی هست فقط برام ادم بودنش چشم پاکیش خونواده با اصالت داشتن و وفاداریش مهم بود

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

خوب خودت بیا زن من شو    الکی مثلا پسرم 

اونم بیاد شوهرم بشه   المی مثلا مجردم   ، تنورو بچسبون دیگ بانک اوضاعش خوبه زود پیشرفت میکنین دوتاتون بهم میاین

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بگو بله  ناپلونی رو بیارم😂😂😂😂

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

می خوام بدونم آیا آینده این خواستگارم خوبه آخه همه می گن بانک خیلی رسیدگیشون خوبه من دم عید فقط شیش میلیون  عیدی و پاداش گرفتم به جز حقوقم و چیزای دیگه  تازه امسال به خاطر تحریم و ... کمتر شد عیدیامون می خوام بدونم بانکی ها هم همینن والا می دونم دارایی من  از پسره بیشتره می خوام بدونم حقوق و آینده بانکیا چطوره

اگر من بودم از دارایی هام با خاستگارم حرف نمیزدم ب هیچ عنوان.. چند جلسه رفت و امدو گفت و گو کن.اخلاقش دستت بیاد .

قرار داد یا استخدام رسمی؟

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2706