2726
عنوان

خوردن آب هویج در ماه پنجم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 5002 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم ها من خواهرم الان زنگم زده میگه لباسم خیس میشه ودستشویی تند تند میگیرم 32 هفته هست براچی این طور شده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

وستا جون تو غربالگري اول جنست بهت گفتن ببخشيد اين سوالو پرسيدم اخه شوهرمن و خانوادش بي نهايت پسرين به من تو غربالگري گفت احتمالا پسره همش استرس دارم

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏
2728
نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی هم خوبه من ایران نیستم خودم هم‌باردارم روزی یک لیوان توصیه میشه حتی ا ...

مثل اینکه ویتامین  A داره و خطرناکه برا جنین البته من نمیدونم الان باید چکارکنم دیدین که خیلی ها همین جا گفتن نخور عده ای هم گفتن بخور الان من موندم چکار کنم روزی یک لیوان ضرر داره یا نه

بالاخره فرشته آسمونی من هم به زمین اومد پسر قند عسلم به دنیا اومد..برا سلامتیش صلوات و ایت الکرسی بخونید مرسی..😍❤❤
وستا جون تو غربالگري اول جنست بهت گفتن ببخشيد اين سوالو پرسيدم اخه شوهرمن و خانوادش بي نهايت پسرين ب ...

والا من اولین بارداریمه و همین قبل عید فهمیدم بچم پسره نه تو غربال گری نبود رفتم سونوگرافی ۳بعدی مشخص شد همه چیز بچه رو نشونم دادن الهی فداش بشم

بالاخره فرشته آسمونی من هم به زمین اومد پسر قند عسلم به دنیا اومد..برا سلامتیش صلوات و ایت الکرسی بخونید مرسی..😍❤❤
مثل اینکه ویتامین  A داره و خطرناکه برا جنین البته من نمیدونم الان باید چکارکنم دیدین که خیلی ه ...

زنگ بزن از دکترت بپرس که خیالت راحت بشه

من اطلاعاتی که اینجا دکترم داده رو گفتم ❤️

والا من اولین بارداریمه و همین قبل عید فهمیدم بچم پسره نه تو غربال گری نبود رفتم سونوگرافی ۳بعدی مشخ ...

ايشالا خدا بهت ببخشه تورو خدا واسه منم دعا كن سالم باشه و پسر باشه تا اين استرس كوفتي من تموم بشه

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏
زنگ بزن از دکترت بپرس که خیالت راحت بشه من اطلاعاتی که اینجا دکترم داده رو گفتم ❤️

دکترم شماره اش بهم نداد هرکاری کردم باورت میشه همین هفته پیش حالم شدید بد شد ۴روز پشت سر هم سرگیجه های دورانی داشتم همش پرت میشدم رو زمین فشارم رفتم دکتر خوب بود اون موقع چون تلفن دکتر نداشتم مطبش هم تعطیل بیمارستان و درمانگاه هم نمی شد برم همه جا هم تعطیل و قرنطینه هستن شدیدا استرس داشتم نمیدونستم چکار کنم دیگه بعد ۴روز خودش خوب شد اما دکترم ادم نفهم و بیشعوریه که شماره همراه نداد و منم شهرستان هستم و دکتر تو یه شهر دیگه .وقتی بهش اصرار میکردم برا شماره اش گفت زنگ بزن پذیرش بیمارستان آریا اهواز اونجا بهم وصل میکنن وقتی هم که زنگ زدم متاسفانه اونجا بهم گفتن حتما باید بیای زایشگاه اینجا بعد اونها زنگ میزنن به دکترت سوالت رو میپرسن ..گفتم برا یه سوال باید اون همه راه بیام اگه حالم بدتر شد چی من چکار کنم گفتن هیچ راهی نداره شماره دکتر هم اجازه نداریم بدیم بهت

ايشالا خدا بهت ببخشه تورو خدا واسه منم دعا كن سالم باشه و پسر باشه تا اين استرس كوفتي من تموم بشه

انشالله عزیزم که تنش سلامت باشه اول بعد هرچی هم خدا بخواد و مراد دلت باشه😍

آدم باید تو بارداری فقط باید باد هوا بخوره من هرچی میخوام بخورم تا بده🤤⁦☹️⁩

الهی عزیزم 💋

2706