2733
2734
عنوان

ایا احتمال بارداری هست،

191 بازدید | 21 پست

سلام عزیزان ی سوال داشتم ببخشید من دیروز نزدیکی داشتم با شوهرم مایع منی رو واژنم ریخت داخل نه من هم همون طور ب خواب رفتم صب پا شدم  دوش گرفتم میگم احتماال بارداری هست؟توروخدا جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلوم نیس

شاید یه وروجک رفت اون بالا جا خوش کرد

شایدم نه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
2738

احتمال هست اما احتمالش کمه ...بعدشم اگر حامله بشی که خوبه   

اگر بچه میخای احتماش نیست اگر نمیخای احتمالش هست

والا ما یکساله در تلاشیم زخم شدیم اما حامله نشدیم که نشدیم 

بعدشم تنبلی نکن بلافاصله پاشو خودتو تمیز بشور تا مثل من عفونت نگیری

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
احتمال هست اما احتمالش کمه ...بعدشم اگر حامله بشی که خوبه     اگر بچه میخای احتماش نیست ...

دقیقا ما یک سال و نیم هر شب اقدام میکنیم يه قطرش رو هم نمیذاریم هدر بره ولی نگرفته 😂😂😂😂😂😂😂 شما نترس

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
احتمال هست اما احتمالش کمه ...بعدشم اگر حامله بشی که خوبه     اگر بچه میخای احتماش نیست ...

عزیزم من تا حالا اصا عفونت نداشتم ۴ساله ازدواج کردم  ولی مایع کمی رفته بود داخل از اون میترسم

2706