2726

هرچی ک همون لحظه پیش بیاد مثلا دیشب کلی روتخت بپر بپرکردیم بعد با زوووور خوابید😑

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲۰روزه بازی نکردم😜😜😜😜باباش خونس با اون سرگرمه😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

منتظریم سه چرخش بیاد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه م دیشب دیگه حسابی کلافه شده بود

هیچ وقت براش آبرنگ نمیارم چون میشناسمش چه گندی میزنه

دیشب آوردم انقدر ذوق کرد زیرانداز پهن کردم از نوک پا تا گردن دستا لباسا موها سبز آبی قرمز نارنجی ....منم همزمان غذاشو میزاشتم دهنش انقدر خندیدیم کیف کردیم غذاشم خورد بعدشم رفتیم حموم اومد راحت خوابید

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

ماسک حیوانات درست کردم و عروسکایی که تو دست میذارن و بازی میکنیم.

با کوسنای مبل خونه و ماشین درست میکنم و خاله بازی میکنیم.

اهنگ میذاریم و مسابقه اواز میدیم.

قایم باشک.توپ بازی.بالش بازی و...

من همین یه دونه ام!

کاردستی ونقاشی خاله بازی الان براش با ملحفه خونه درست کردم 

بچه ها دارن پابه پای ما این سرایطو تحمل میکنن میدونم اونم خسته س ازین وضعیت ولی خودمم اعصاب درستی ندارم

دلم میسوزه 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
ماسک حیوانات چیه؟ توضیح میدید

از تو نت چنتا الگو گرفتم.عکس صورت حیوونای مختلف.بعد رو مقوا کشیدم.جای چشم و دهنشونو خالی کردم.دوطرفشم کش قیطونی زدم.میزنیم رو صورتمون و نمایش بازی میکنیم

من همین یه دونه ام!
2706