2733
2734
عنوان

با چی صورتتونو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 112 پست
آره اشتباه کردم امتحان نکردم ولی الان خوب شده 

سعی کن پودر موبراستفاد کن وکس هم عروسی ومهمونی خاص عید اینااستفاده کن یه بستش تابستون ۳۰تومن خریدم وکس هنوزم مونده ارایشگاه هم برا یبارش ۱۵تومن میگیره دیگه برااصلاح صورتم ارایشگاه نمیرم فقط ابروهام اونم خیلی کم چون زیادرفتنی دیگه مونمیمونه قیافه ادم زیاددیده میشه بعدشم بری هاشور اونم من دوس ندارم انگار ماژیک قیافه بنظرم توابرو مو دار قشنگترمیشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارک موبری که زدم (پریزن)شمااستفاده نکنید😂😃

پریزن یبار قبلا خریدم به پوست تو حساسیت داده😂

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728
سعی کن پودر موبراستفاد کن وکس هم عروسی ومهمونی خاص عید اینااستفاده کن یه بستش تابستون ۳۰تومن خریدم و ...

آره من ازاصلاح متنفرم موبری هم که استفاده کردم بهم نساخت همین مارکی که توگرفتی رومیگیزم استفاده میکنم هاشورم خداروشکرلازم ندارم اگه خودم بلدبودم ابروهامو ورمیداشتم خیلی خوب مشدیه اصلاح میری 25تومن میگیرن ازت

2738
من بند میندازم ولی ن با انگشت پا یه مدل دیگه 

عزیزم میشه برام توضیح بدی من خیلی دوست دارم بند بندازم ولی نمیتونم😕😕😕

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706