2733
2734
عنوان

با چی صورتتونو اصلاح میکنید؟

1296 بازدید | 112 پست

من کرم موبر مخصوص صورت استفاده میکنم ولی بنظرم ضرر داره.... بنظرتون اپلیدی یا موکن بگیرم؟!؟ نظر شماچیه🤔🤔

آنچه كم بود حرف نبود باور بود :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیزر

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
ژیلتتت

واای نکن بیشتر و ضخیم ترمیشه

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   
2738

خودم بند میندازم

امروز دست و پامو اپیلیدی کردم هر چی میزدم تموم نمیشد😑😑😑 شمام همینطورید

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2706