2737
2734

آدم اصلا روش نمیشه بگه با بعضیا فامیله . خالم و شوهرش پاشدن تو این کرونا دو هفته رفتن شمال ! دیروز پری روزا برگشتن ، بعد الان ما تازه اثباب کشی کردیم اومدیم خونه جدید ، میخوان بیان خونه ما کمک کنن مثلا!

ما کمک نخوایم کیو باید ببینیم؟😒😭

نمیتونیم هم راشون ندیم یعنی به خودم بود راه نمیدادم ولی مامانم عمرا راشون نده. الانم تو راهن..‌ همش میترسم ناقل باشن😭😭

دستکش اینا میدیم دستشون کنن ولی اگه ناقل باشن چی...😭

خدایااااا اگه ناقلن یه کاری کن کلا نتونن بیان خونمون😭😭

به نظرتون راه چاره ای هست؟😞

منت نکش از غیر پر و بال خودت باش...🌱

آخی

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    

عزیزم به قول بعضی کاربرا اونا فقط رفتن سفر کرونا رو که تولید نکردن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دورباش ازشون

استکان چایی و هرچی دست میزارن روش روحواست باشه سمتش نری

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2738

راه چاره؟ زنگ بزن بگو ممنونم ک میخوایین کمک کنین اما قرنطینه بودن اولویته. انشالله بعد کرونا همو میبینیم. بازم تشکر

وقتی مریض بشی تو صدمه میبینی اسیب میبینی  کسی کمک حال تو نیس. ب این فکر کن

یه دختر ترک شیطون😍😍😍 

بهترین برخورد با آدم بیشعور رک بودنه رک بگین نیاین ماهم فامیلا بیشعورمون زنگ زدن گفتن میخوایم عید بیایم گفتیم نیاین لطفا ما قرنطینه ایم کسی و راه نمیدیم نیومدن تازه ناراحت هم شدن که مهم نیست 

بهترین برخورد با آدم بیشعور رک بودنه رک بگین نیاین ماهم فامیلا بیشعورمون زنگ زدن گفتن میخوایم عید بی ...

اره ولی واقعا سخته مخصوصا برا من

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

الان دیگه دیره باید قبل از اینکه راه بیفتن منصرفشون میکردین حالا اومدن در یا پنجره رو باز بزارین چیزایی که هم دستشون میخوره ضدعفونی کنید

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2706