2737
2734
عنوان

نام کاربری ورمز عبور بورس

169 بازدید | 9 پست

سلام خیلی ممنونم که اومدین به تاپیکم اگ بلدین لطفاکمکم کنین من کارگزاری مفیدبرای ورود به بورس ثبت نام کردم بهم یه نام کاربری ورمز عبور داده تواس ام اس که نام کاربریش اولش انگیلسی نوشتهmfdonlineبعدچندتاعددنوشته برای رمزعبورهم نوشته TBSبعدچندتاعددنوشته الان برای ورودبه بورس بایدحروفای  نام کاربری ورمزعبورروهم واردکنم؟یافقط عددا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=131023690]همشو باید واردکنی.mfd و عددها[/QUOTE

کجااینارو واردکنم تونرم افزارانلاین پلاس وایزی تریدر نیازی به اینانبودباکدملی ویه رمزعبورخودم انتخاب کردم واردشد ولی من میخوام بامفیدتریدرکارکنم که حساب واقعیم بازنمیشه

2728

یدفعه با لینکی که واست فرستاده وارد بشو اونجا با نام کاربری و کلمه عبوری که واست فرستاده میگه باید رمزعبورتو عوض کنی وقتی عوض کردی روی گوشی نرم افزار ایزی تریدر را نصب کن و با نام کاربری و رمز عبوری که برای ثبت نام سایتمفید دادی وارد شو  

یدفعه با لینکی که واست فرستاده وارد بشو اونجا با نام کاربری و کلمه عبوری که واست فرستاده میگه باید ر ...

موبایل تریدر پرو

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738
ایزی تریدرکه برابازکردنش مشکلی ندارم خود برنامه مفیدتریدر که روگوشی و لب تابم نصبش کردم

اون برا برنامه موبایل تریدر پرو هست

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم