2737
2734
عنوان

دوست ندارم جشن عروسی داشته باشم...

373 بازدید | 25 پست

فقط یه فرمالیته ی ساده که کلیپ و عکس داشته باشم سختمه نبود مامان و بابام و اصلا دلم نمیخواد جشن بگیرم 

خانواده ی نامزدم میگن نه ما دلمون میخواد واسه پسرمون جشن بگیریم 😔دلم خیلی گرفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام

پیشنهاد خوب دارم برا الان که توخونه ایدوبیکار دوس داشتم یه کمکی کرده باشم بهتون که بتونید پول دربیارید.خودم مدتیه تواین شغلم اینترنتیه.برای اطمینان ادرسو استعلام وکلی چیز دیگه برای اطمینانتون داره که فکرنکنیدمثل بعضی ازاین شغلاسرکاریه.

منکه راضی بودم تاالان

این اگهیشه

استخدام غیر حضوری در مشاغل اینترنتی بدون اختصاص زمانی خاص ،بدون محدودیت سنی وپر درآمد😍

برای کارهای زیر استخدام انجام می شود

ادمین تلگرام

فروشنده اینترنتی با حقوق ثابت

تبلیغ کننده با گوشی

جهت همکاری در تلگرام پیام بدهیدzaynab7878

جشن الان دلت نمیخاد ولی بعدا پشیمون میشی،همش یه شبه بذار بگیرن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

الهی 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2738

من عروسی نگرفتم .7ماهه امدم منزل خودم  عقدم مثل عروسی بود کلیپ وهمه چی ام درست کرد برام شوهرم.شاید اینده یه عکاسی رفتم یه لباس سفید پوشیدم عکس گرفتم همین

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706