2737
2734
عنوان

شمام وقتی خونه مادرشوهرتون ..

834 بازدید | 48 پست

غذا میخورید هی نگاهتون میکنند ؟

من احساس میکنم قشنگ زیر زره بینم

اگه یه کم نون بردارم با غذام بخورم میگه وای حتما سیر نشدی و کلا خیلی دقت میکنه😒

اینم بگم با هم تو یه خونه ایم.. سو تفاهم نشه بریزید سرم

نه

چون اصلا دعوت نمیکنه🤣🤣🤣

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزمممم حتما براش مهمی دیگه

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

اره منم ميرم مادر شوهرم همش نگاه ميكنه تا بشقابم خالي ميشه به شوهرم ميگه براش بريز منم مجبورم ١ بشقاب ديگه بخورم ميتركم از سيري😄

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
2738

شاید دوست داره

منم مامانم میشینه سر سفره همرو نگا میکنه تا کم بیاد بدو میره میاره  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

من کم میخورم هی مادرشوهرم میگه فرناز چرا کم میخوری؟دوس نداشتی غذا رو؟؟

بعد شوهرم میگه مامان گیر نده،سیر شده دیگه!!

ینی هروقت اونجا غذا بخوریم بحث اینه هااا 😂

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم

شاید واقعا چون دوستت دارن خانواده شوهرمنم اینطورن همش حس میکنن سیر نشدم و خجالت میکشم 

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706