2733
2734

من خودم 

مامانم_خاله هام دیگه انگار بهترین رفیقام هستن که همه چیه زندگیمو میدونن حتی لباسامآ😁

دوتا رفیق واقعی دارم که با اونام خیلی صمیمی ام که از اقواممون هستن

دوستای معمولی و همکلاسی هم ۷،۸تایی دارم که یه اکیپ هستیم و بیشتر فقط باهم میخندیم

کلااا به نظر من به دوستا خیلیی اعتماد نکنید و زندگیتونو نگید بلاخره هر روزی امکان داره خودشونشون به ه

شما چطورین با رفقاتون یا چند وقت به بار باهم میرین بیرون یا در ارتباطید؟!

با خالخ و مامانم ک همیشه😁

دوستای صمیمیم هم یک روز درمیون چت میکنیم و ماهی یه بار همو میبینیم 

اوناهم هم اکیپمون هرروز چت میکنیم و سرکلاسا همو می بینیم دیگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دوست زیاد دارم کلا هرکیو میبینم باهاش زود صمیمی میشم اما دوست خیلی صمیمی ت10تایی میشن یکیشم جاریم هست 😝خیلی دوستش دارم 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
2738
دوتا رفیق دارم براشون خودمو پاره کردم یکیشون عقد کرد چیزی نگفت  یکیشونم جدیدا با یکی آشنا شده ...

همه همینجورن 

منم تو توهم این بودم که جز دوستای واقعیمه امت الان به زور جز دوستای معلمولی ان 

بیخیال بابا ادما لیاقت ندارن همه

من تو فامیل با دختر داییم خیلی جورم که یکم اختلاف سنیمونو دوس ندارم ۴ سال از من کوچیکتره. غیر از اون یه دوست خیلی صمیمی دارم. و شاید هر روز از هم خبر میگیریم. حدود ۳ یا ۴ تا دوست دیگه هم دارم که کمتر شاید دو ماه یبار زنگ بزنم خبر بگیرم ازشون. 

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
همه همینجورن  منم تو توهم این بودم که جز دوستای واقعیمه امت الان به زور جز دوستای معلمولی ان&n ...

حالا اینجارو داشته باش

اونی که عقد کرده بود زنگ زد صحبت کردیم

هی میگفت منو کی پاگشا میکنی با شوخی و خنده رد میکردم 

اخر سر بهش گفتم نه عقدت منو دعوت کردی نه عروسیم اومدی دیگه ناموسا اگه دوربین مخفیه خاموش کن 

دیگه کشید بیرون 

2706