2737
2734

سلام سلام 🌹🌹 

دوستان اگه دسر یا شیرینی خوشمزه ای بلدید که نیار به شیر یا پنیر ماسکارپونه نداشته باشه پیشنهاد بدید  

لطفا کمک کنید برای تولد میخوام🙏🏻🙏🏻😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه بدون شیر ک سخته 

ژله بستنی درست کن 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2738
چیه؟ دستور پختش رو میدی؟ 

شیرینی پاپاتیا

یک سوم لیوان شکر
یک سوم لیوان روغن مایع
یک قاشق چایخوری بکینگ پودر
یک سوم ق چ خوری وانیل
یک ونیم لیوان آرد شاید ۲ قاشق بیشتر
یک عدد تخم مرغ
اول شکر وتخم مرغ و وانیل رو با همزن برقی ۵ دقیقه میزنیم تا روشن وکشدار بشه اگه همزن برقی نبود با دستی میزنیم ده دیقه
بعد روغنو اصافه میکنیم ویه دیقه هم میزنیم بعد ارد وبکینگ پودر رو کم کم اضافه میکنیم تا جایی که خمیر به دست نچسبه
بعد سینی فر یا قابلمه کیک پزو چرب میکنیم وبه دلخواه قالب میزنیم میزاریم بپزه حدود ۱۰ تا ۱۵ دیقه کافیه واسه پختش
وقتی داغه مواد نرمه گول نخوری بزاری بیشتر بپزه خشک میشه
همون ۱۲ دیقه کافیه سرد که شد خودشو میگیره

CEEPORT☘CEEPORT☘CEEPORT