2410
2553
عنوان

بنظرتون چشمم خونریزی کرده؟+ عکس

238 بازدید | 14 پست

سلام

بچه ها از خواب بیدار شدم یهو دیدم چشمم اینجوری قرمز شده

بنظرتون خونریزی کرده؟ میترسم برم دکتر تو این اوضاع

دیگه کوچولوی سایت نیستم😊 ی خانوومی شدم بیا و ببین😅😆 اکانت قبلا دست دو نفر بوده،جاسوس بازی در نیارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم ازدیشب یهویی چشم قرمز شد وسوزش شدیددددد وهمش اشک میریزم ویه دقیقه هم نخوابیدم

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
ب خاطر فشار عصبی یکی از رگاش پاره شده فردا خوب میشه نگران نباش .برای مامانم خیلی پیش میاد

اهان ممنون بعد کار خاصی نمیخواد انجام بده؟

دیگه کوچولوی سایت نیستم😊 ی خانوومی شدم بیا و ببین😅😆 اکانت قبلا دست دو نفر بوده،جاسوس بازی در نیارید
2714
من دوستم چشم‌پزشکه ببینم اگه هست ازش میپرسم بهت میگم

وای ممنون از لطفت 😍❤

منم ازدیشب یهویی چشم قرمز شد وسوزش شدیددددد وهمش اشک میریزم ویه دقیقه هم نخوابیدم

وا چخبر شده چراهمه چشما مشکل پیدا کردن منم چن روزه درگیرم فردا میرم دکتر ☹

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

از بس تو خونه موندیم

اصن یه وضعی الانم یکسره اشک میریزم نمیتونم چشمام ببندم بدجوردردمیگیره جرات هم نمیکنم برم دکتر

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2706