2726
عنوان

لطفا این شبهه منو برطرف کنید.

152 بازدید | 10 پست

از دیروز یه مطلب علمی خوندم و چیزی افتاده تو ذهنم که برام شبهه ایجاد کرده .مثلا بعضی از بیماری ها مانند ایدز هستند که درصد بهبودیشون تقریبا صفره یعنی افراد مبتلا به اون دیر یا زود می میرند.بعضی از بیماری ها مثلا سرطان خون درصد بهبودی 4 درصده یعنی از هر 100 نفر تقریبا 4 نفر زنده می مونن.بعضی از بیماری ها  10 درصد و...حالا شبهه ای که برام ایجاد شده اینه که چرا تا حالا هیچ بیمار ایدزی شفا پیدا نکرده اما برخی بیماری ها مثل سرطان و... بهبود پیدا کرده اند و گفته اند که شفا پیدا کرده؟یعنی ممکنه این درصدی که شفا پیدا کرده اند و درصدی که شفا پیدا نکرده اند در واقع همون احتمال علمی باشه و اصن چیزی به اسم شفا بی معنی باشه؟(من قصد توهین به کسی ندارم و خودم تقریبا آدم مقیدی هستم اما از دیروز تا حالا این مطلب ذهنم رو مشغول کرده اومدم اینجا تا حداقل پاسخمو پیدا کنم.وذهنمو از مشغولی و شبهه بیرون بیارم.)

نیست دغدغه وقتی رفیقام ریختن تو بیست منطقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرطان خوب نمیشه فقط رشدش متوقف میشه و طرفدباهاش کنار میاد باهاش زندگی میکنه هر لحظه هم امکان برگشت داره 

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

چون ایدز یه ویروسه ولی سرطان اختلال در سلول ، به نظرم اختلال درست میشه ، ولی به نظرم ویروس ایدز رو ...

آخه خود کلمه شما یعنی یه چیزی خارج از چارچوب طبیعت پس یعنی ایدز هم باید شفا پیدا کنه

نیست دغدغه وقتی رفیقام ریختن تو بیست منطقه

یعنی شفا گرفتن که حرفشو می زنن صد در صد معجزه اس؟ 

فک می کنم معجزه باید یه چیزی خلاف قانون طبیعت باشه. مثلن شواهد نشون میده سلول های سرطانی در حال تقسیم شدن هستن، ولی یهو بدون هیچ دلیلی متوقف بشن. دقیقن بدون هیچ دلیلی.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.