2726
عنوان

بتا پایین و کاهش

212 بازدید | 23 پست

سلام خانم ها هر کی هر تجربه ایی داره کمکم کنه، من یکساله که اقدام بودم ولی 6ماه مداوم وقتی باردار نشدم با کلی دارو و آمپول بیخیال شدم بعد دوماه پرییود نشدم بی بی هاله انداخت هر روز بی بی زدم همش هاله انداخت، 

6 روز بعد تاخیر رفتم ازمایش دادم عدد بتا شد 36 از مایش گاه گفتن مثبته ولی مشکوکه بخاطر تاخیر عددش دوباره قرار شد بعد چند روز تکرار کنم، من فردای اون روز سه چهار بار از پله بالا پایین رفتم و نزدیکی داشتم شبش داخل واژنم خون دیدم ولی مثل پرییود نیست فقط داخله واژنم خون قرمز بود و الانم هست کم فرداش رفتم بازم آزمایش دادم عدد بتا از 36 شده بود 26😭بازم آزمایشگاه به همسرم گفته بود مثبته ولی عدد بتا افت کرده، درد و خونریزی ندارم فقط در حد کم داخل واژنم خون هست، به دکترم زنگ زدم گفت رشدش متوقف شده و سقط میشه حالا گفته فردا برم سونو بنظرتون سقط میشه کسی مثل من بوده بچه اش سالم دنیا اومده باشه لطفا کمک کنید 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بعد از یه سال باردار شدی خدایی اون نزدیکی چی بود این وسط😑😑😑😑راههای دیگه ای هم وجود داره😒

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد از یه سال باردار شدی خدایی اون نزدیکی چی بود این وسط😑😑😑😑راههای دیگه ای هم وجود داره😒

امان از دست شوهر😪

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ربطی به نزدیکی نداره...از اولم بتاشون کم بوده گلم

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
اره کاش نزدیکی نمیکردی باید. خیلی محتاط میبودی

مگه ربط داره نزدیکی به افت بتا یا توقف رشد جنین؟؟ 

کسی بتاش پایین نبوده بچه اش بمونه

امان از دست شوهر😪

نه نه عزیزم...ربطی به رابطه نداره فدات بشم....بچه درست و حسابی و سالم باشه در عین نزدیکی و لک بینی رشدشم داره و بتا بالا میره....بچه از اول مورد داشته..تقصیر همسرت نیس

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
ربطی به نزدیکی نداره...از اولم بتاشون کم بوده گلم

کلی گفتم عزیزم...حداقل چند هفته اول باید یکم مراعات کرد...مخصوصا ایشون که بتاشون پایین بود از اول

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
نه نه عزیزم...ربطی به رابطه نداره فدات بشم....بچه درست و حسابی و سالم باشه در عین نزدیکی و لک بینی ر ...

😭😭😭😭😭😭😭دیروز خیلی گریه کردم یه دختر چهار ساله دارم روزی هزار بار ازم خواهر و برادر میخواد، 

وقتی فهمیدم باردارم شد دلخوشی ما شوهرم ذووق داشت 😭😭

متاسفم عزیز دل....اما دکترت درست میگه...فدات بشم الهی 😔

خدا نکنه مهربون 

2706