2737
2734

سلاااام خانومااا 

این تاپیکو زدم که بتونیم همه به هم انرژی بدیم و ایده بگیریم،

چیکار میکنین که حالتون خوب شه یا سرگرم شید با خانواده؟!

یا اصلا روتین روزانتون چیه؟!روتین روزانه هرروزتون رو بگید.

خودم:

بیدار شم ساعت ۱۰

مسواک+روتین پوستی😉

مرتب کردن تخت

صبحانه

مرتب کردن خونه با کمک مامان جان🌸+اهنگ شاد+رقص😁

استراحت+ناهار+تی وی💕

ادامه مرتب کردن خونه+ضدعفونی

یوگا+مدیتیشن+ورزش🌱

کتاب خوندن😍

بعدشم تی وی و ولووو شدن😂

شام+تی وی💎

بعدشم سفره رو جمع کنیم سریع 

وبشینیم دور هم باهم سریال پایتخت ببینیم😍

بعدشم من تا ساعت ۱:۳۰تی وی میبینم 

مسواک+روتین پوستی بعدشم خواب😁

این روتین هرروز منه با یه کوچولو تغییرات😉

گاهی هم با دوستام گپ میزنیم 

هم مامانم هم بابام سعی میکمن که محیط خونواده رو شاد کنن و ابنم خیلی مهمه به نظرم😍

بابا تو دیگه زیادی فعالی

من تا هفت صبح بیدارم،تا پنج عصر خواب

وسطش دسشویی و غذا هم گنجوندم تو برنامم

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ باش تخم بزار!  والا!!!   الماس_شب هستم.   یه روز یکی درمورد بی اعتقادیش به خدا تاپیک زد،منم نظر گذاشتم و مخالفش بودم،اما در عین ناباوری کاربریمو تعلیق کردن! #نی_نی_یار_با_دقت😒.  عاشق حیواناتم😍 اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ساعت٧/٨بيدار ميشيم وقتي همسرم هست

صبحانه

بازي پي اس

با كينكت ميرقصيم

فيلم و ميوه

حمام

ناهار

استراحت

دور دور

بازي

فيلم

شام

😃🐀

شبا هم تا٤/٥بيداريم

كلا روزامون تكراري نيستن

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

بیدارشدن ساعت هفت صبح با صدای مااامااان پاشو جیش دارم،چای و صبحونه،گشتن تو نت،شستن ظرفا و آماده کردن ناهارو جارو وگردگیری و شستن لباسا همزمان،سرو کله زدن با دوتا وروجک بی حوصله ک همش به هم میپرن و سرو صدا میکنن،خوردن ناهار و باز نت گردی با همسر،یکم لالا اکه بچه ها بذارن  ،مرتب کاری و رفتن خونه مامان تا شب

عزیزم بد نیست تو این روزها تمرین کنی برای همکاری مادرت اذیت نشه شما و برادر و پدرت هر روز یه وعده غذ ...

عزیزم معلومه که کمک میکنم هم من هم باباک 

اخه داداشم بچست۷سالشه

ساعت٧/٨بيدار ميشيم وقتي همسرم هست صبحانه بازي پي اس با كينكت ميرقصيم فيلم و ميوه حمام ناهار ا ...

دور دور تو کرونا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چجوری هفت صب بیداری وقتی تا چهار عصر نخوابیدی؟؟؟

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!      مرغ باش تخم بزار!  والا!!!   الماس_شب هستم.   یه روز یکی درمورد بی اعتقادیش به خدا تاپیک زد،منم نظر گذاشتم و مخالفش بودم،اما در عین ناباوری کاربریمو تعلیق کردن! #نی_نی_یار_با_دقت😒.  عاشق حیواناتم😍 اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2706