2726
ورزش خوبیه سنگینه بر خلاف فیلم هایی که تو اینستا هست ولی فوق العاده است

ممنون دوست خوبم😘😘

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
این خوبه هر کی حاضره گروهی رژیم بگیریم قد و وزنش رو بگه که رو یه رژیم توافق کنیم بعد ببینیم چقدر موف ...

قد ۱۵۶ 

وزن ۶۲

🤭🥴

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عمل كردم خيلي راضيم ولي خيلي نيست وزنت بعد عملم بايد رعايت كني باز ها

شما چند کیلو بودی ؟ پیش کدوم‌دکتر؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
من یه رژیم گروهی تو تلگرام پیدا کردم که چهل روز سی تومنه ۲۲ کیلورم با همین رژیمه کم کردم  خوبه ...

اگه لطف کنی به ما هم معرفی کنی و هم اینکه بگی خودت چند کیلو بودی که تونستی با این رژیم کم کنی ممنون میشم

2728
خب بیاین یه گروه تلگرام بزنیم که دسترسی بهتر باشه صبحانه و نهار و شامم اعلام کنیم جدول اعلام وزنو از ...

منم هستم وزن ۸۵ قد ۱۶۶

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
قد ۱۶۴ وزن ۹۷

خوب تو واقعا وزنت زیاده بنظر من حتما حتما باید به متخصص تغذیه مراجعه کنی و پیگیر باشی منم متخصص تغذیه میرم فعلا از 86رسوندم به 77 دارم همینطوری ادامه میدم

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
این خوبه هر کی حاضره گروهی رژیم بگیریم قد و وزنش رو بگه که رو یه رژیم توافق کنیم بعد ببینیم چقدر موف ...

استارتر جون   اگه موافقط یه گروه بزن تلگرام لینک بذار بچه ها بیان اونجا با هم شروع کنیم 

شما چند کیلو بودی؟ با چه برنامه غذایی لاغر شدی؟ دارویی هم مصرف کردی؟

من ۸۰ کیلو بودم قدم ۱۵۳

با سالم خوری

ن هیچ دارویی نخوردم دارو چی مثلا

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم برا آب شدن شکم روزی صدتا دراز ننشست وچهل دقه ورزش فایده ای داره؟ 

اررره چرا نداشته باشه عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خوب میشه راهنمایی کنی در مورد رژیمت که ما هم انجام بدیم

https://t.me/joinchat/H1i3XEtyXpMp63VmiRtkUQ

این گروه تلگرامشه من فقط پیشنهاد میکنم به من ساخت این رژیم خودتونم تحقیق کنید بازم بعدا نگی تو گفتی  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706