2737
2734
پیش کدوم دکتر رفتی؟ تهرانی شما؟

نه من رشتم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
شما که 22کیلو کم کردی میشه بگی چکار کردی؟

ورزش و رژیم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم اینکه دنبال یه رژیم مناسب هستم که واقعا بتونم انجام بدم هم اینکه نیازیرهست دارویی مصرف بشه

من یه رژیم گروهی تو تلگرام پیدا کردم که چهل روز سی تومنه ۲۲ کیلورم با همین رژیمه کم کردم 

خوبه منکه راضیم 

دمنوش و دارو اینا نیست سالم خوریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
من ۸۵ قد ۱۶۶ میخوام عمل کنم دارم تحقیق میونم

من عمل كردم خيلي راضيم ولي خيلي نيست وزنت

بعد عملم بايد رعايت كني باز ها

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
 من تصمیم به عمل اسلیو گرفتم

قد و وزنت چنده نه اسلیو نکنی خطرناکه وقتی میشه با رژیم و ورزش کم کرد چرا خودتو بندازی زیر تیغ

نکنیاااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بچه ها من اندامم خیلی خوبه و راضی ام فقط شکم و پهلو دارم چیکار کنم آب بشه البته در حد کمه خیلیییی بزرگ نیس

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
وعده های غذاییتو. کم کن فقط یه وعده غذا بخور اونم کم همش با میوه. و اب خودتو سیر نگه دار شوهر من ...

خیلی همسرتون اراده داشته گرسنه نمیشد؟خدایی سخته یک وعده

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
2706