2726
عنوان

ضد افتاب

| مشاهده متن کامل بحث + 34863 بازدید | 64 پست
منم جدیدا خریدم راضی ام، هم بی رنگه هم ضد لک، برا ورزش و بیرون رفتن عالیه

من کلا از ضدآفتاب بدم میومد نمیزدم ی مدت متاسفانه ولی ام کیو منم بی رنگش رو گرفتم خیلی خوبه بنظرم و اکسید نمیشه، عرقم نمیکنم

بی رنگشم یه طراوت و شادابی خوبی به پوست میده😍

آرامش دو گیتی تفسیر این ۲ جملست: به من چه؟ ؛ به تو چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پریم استفاده میکنم راضیم 

ببخشید استاتر جان ی سوال بپرسم 

میگم اینستا چرا کار نمیکنه برای شما هم اینطوریه؟؟

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
2728
ضد آفتاب ژنو بایوتیک Geno برا پوست چرب و مختلط هم داره خوبه قیمتشم حدود 70 هشتاد تومنه  آبرسان ...

ژنو خوبه من کرم بازسازی کننده شو دارم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
منم پریم استفاده میکنم راضیم  ببخشید استاتر جان ی سوال بپرسم  میگم اینستا چرا کار نمیکنه ...

نه برا من باز شد

با فيلتر شكن برو

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
دکتر ژیلا برای پوست چرب خوبه من راضیم دکترم بن داد قبلش خارجی میزدم ولی این واقعا عالیه

البته پارسال دکتر رفتم برام دکتر ژیلا تجویز کرد خوب بود می گفت برای ایرانیا دکتر ژیلا خیلی خوبه با اب و هوامون سازگاره ولی خودم دوس دارم خارجی مصرف کنم رو پوستم حساسم 

خدایاکوچولوی من صحیح و سالم بیاد بغلم👶💚
البته پارسال دکتر رفتم برام دکتر ژیلا تجویز کرد خوب بود می گفت برای ایرانیا دکتر ژیلا خیلی خوبه با ا ...

من الارو ی کرم ضد افتاب دیگه ک مروف بود خارجی بود پ اینو مصرف کردم

و دکتریم ک رفتم بسیار معروفه اما بازم گفت پیشنهادم برای تو اینه

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706