2733
2734
عنوان

ینی امکانش هس؟؟

190 بازدید | 18 پست

بچه ها من این ماه اقدام داشتم.همشم پریودام جلومیفته.مثلا سه ماه اخیر یبار ۲۲ام شدم یبار ۲۰ام یبار ۱۷ام‌ .الان دو روز دیگ ک ۱۷ام باید پریودبشم موعدمه.

اما الان همش ترشح دارم.فک میکنم پریود شدم اما نشدم.واژنم خیسه.

ینی امکانش هس ک باردارباشم..زوده الان بی بی چک بزنم؟خیلیم استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اصلا کارت اشتباهه ..الان اقدام نکن ..کرونا حالا حالا نمیره ...الان باردارم باشی دکتر و سونو و غیره ا ...

موافقم اصلا نمیفهمم‌ تواین وضعیت چرا انقدر تاپیک اقدام وبی بی چک و.... میزارن🤕🤕🤕

من ک میترسم 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
موافقم اصلا نمیفهمم‌ تواین وضعیت چرا انقدر تاپیک اقدام وبی بی چک و.... میزارن🤕🤕🤕 من ک میترسم&nbs ...

والا شوهر من گیر داده بچه دار بشیم بازم ...کلن در وضعیت کل جهان به نظرم دیگه نمیتونم ریسک کنم ..دنیا جای خوبی نیست ..همین الانم سر پسرم از استرس بیچاره شدم

حرف شما درست.اما خیلی ها دوس دارن مادرشن.

بخدا منم‌دوس دارم‌همه کاراما کرده بودم برم واسه اقدام‌ولی پشیمون شدم‌با این وضعیت کرونا 😪😔😔

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706