2703
2553
عنوان

من بدمیگم؟

309 بازدید | 23 پست

خواهرشوهرمن مجرده وباهم رفتیم گواهینامه گرفتیم تابستون.حالاخواهرشوهرم هرازگاهی ماشینمونوسوارمیشه میره خریداشونوانجام میده میاد.اونوقت من میخام ماشینوببرم شوهرم همش بهونه میاره نمیذاره؟ا میگه میزنی ب ی جا.اخه چرامن نبایدماشین خودمونوسوارشم؟

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تقصیر خودته. ماشینو بردار و برو

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2456
😳😳 ماشبن خودتونو میده ب خواهر شوهر؟!

اره.ازاین میسوزم.من بردمشم باهم گواهینامه گرفتیم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ازش نپرسیدی چرا دست خواهرش میده ولی به تو اجازه سوار شدن نمیده؟

شازده کوچولو از گل پرسید:                                  آدما چرا تورو نچیدن؟                                         من گلای زیادی دیدم که زیر دست و پا بودن...        گل جواب داد:من ارزش خاری که عاشقانه احاطم کرده رو میدونم...
2714

خو بگو اگه نرونم که فراموش میکنم هرچی یادم دادن

یا تو جاده بگو بشینه کنارت تا یاد بگیری و اونم خیالش راحت شه

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
تقصیر خودته. ماشینو بردار و برو

الان خاستم بردارم برم گفت بایدیکی پیشت باشه تنهاننیتونی بری دعوامون شدرفت

بگو اگه زدم فداي سرم 

بدم مياد بَعضي مردا اَز اين حرفا ميزنن 

اگه اينجوريه اصلا بيرون مريم اَز خونه يه هو يه ماشين ميزنه بهمون 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2706