2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رک بگم فعلا همون با مادیات حالم خوبه ...یعنی میرم سرکار واسه اینکه درآمدم خوبه..بااینکه متنفرم از کارم ..خیلی بده اصلا فاجعه هست ...حال خودم شخصا از این لحاظ افتضاحه اما بدون پول هم نمیشه شاد بود ..مگر روحیه واقعا رشد کرده ای داشته باشی ..من ندارم 

2728
رک بگم فعلا همون با مادیات حالم خوبه ...یعنی میرم سرکار واسه اینکه درآمدم خوبه..بااینکه متنفرم از کا ...

مگه کارتون چیه که انقد متنفرید ازش

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
کارمند بانکم 

خوبه که پول پارو میکنید ولی خب کارش زیاده

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
خوبه که پول پارو میکنید ولی خب کارش زیاده

حالا دیگه در حد پول پارو کردنم نیست ...ولی اگر صرفا شرایطش خوب نبود تا حالا 100 بار استعفا میدادم ..همه فقط از بیرون میبینن قضیه رو ..وگرنه کار کردن خوبه اما تبعاتیم داره 

حالا دیگه در حد پول پارو کردنم نیست ...ولی اگر صرفا شرایطش خوب نبود تا حالا 100 بار استعفا میدادم .. ...

من خودم دبیرم معتقدم بااینکه فوق العاده حقوق معلما پایینه ولی بهترین شغل واسه خانوماس ولی پسرعموم رفت بانک تو یک سال و نیم خونه و ماشین گرفت دخترخالم و شوهر عمم و داییم هم تو بانک هستن پولشون از پارو بالا میره

من خودم دبیرم معتقدم بااینکه فوق العاده حقوق معلما پایینه ولی بهترین شغل واسه خانوماس ولی پسرعموم رف ...

خیلی قدر کارتو بدون ...بهترین شغل هست ...نسبت به تعطیلی و ساعت کارتون حقوقتون پایینم نیست ...حداقل محیط کار شادی دارید و استرس کاری ندارید ..

خیلی قدر کارتو بدون ...بهترین شغل هست ...نسبت به تعطیلی و ساعت کارتون حقوقتون پایینم نیست ...حداقل م ...

محیط کار شاد؟؟؟بدون استرس؟؟نه اینجوریام نیست انقدر بچه ها این دوره اماده خواه هستند انقدر سوالای بیخود میپرسند هر ساعت باید باحداقل30تا بچه با روحیات مختلف سروکله بزنی چیزی تو کلشون کنی حرص درس نخوندناشون تکلیف انجام ندادناشون گوش ندادناشون رو بخوری معلم اگه محکم نباشه که گستاخ هم هستند حقوقمون هم خیلییی کمتراز ارگانهای دیگس نسبت به ساعت کاری ما 24ساعت درهفته میریم ولی دیگه مرخصی نداریم اصلا نمیتونیم پاس ساعتی بگیریم برای مرخصی باید گواهی پزشک بگیریم فقط از نظر ساعات بیکاری و تعطیلیش خوبه