2733
2734
عنوان

مامانا یه لحظه تشریف میارین ؟

50 بازدید | 9 پست

سلام خانم های گل ، دخترم ۱۹ ماهشه ، صبحونه اکثر روزها تخم مرغ دوست داره می خوره ،ایا ضرر داره ؟ شوهرم میگه کلسترول داره بده ،شما تجربه داشتین در این زمینه ؟ 

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم بلدرچین بده. بلدرچین هرروز بدی مشکلی نی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
تخم بلدرچین بده. بلدرچین هرروز بدی مشکلی نی

بلدرچین هم میدم بهش نوبتی تخم مرغ می خوره و تخم بلدرچین 

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺
برا بچه ها خیلی مفیده دختر  ۸سالم صبحانه فقط تخم مرغ دوست داره

مشکلی خدای نکرده پیش نیامده براش؟

بلدرچین هم میدم بهش نوبتی تخم مرغ می خوره و تخم بلدرچین 

من تخم مرغ نمیدم. ولی هروز بلدرچین میدم. دکترش گفت زیر یک سال هفته ای ۴ تا. بالای یک سال هروز تا دوسالگی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

البته من خودم هم از راهنمایی تا آخر دبیرستان صبحونه عادت داشتم و روزی یه نیمرو می خوردم و اوکی بودم ، اما سنم بالاتر بود ،از سنش یه مقدار ترسیدم 

من تخم مرغ نمیدم. ولی هروز بلدرچین میدم. دکترش گفت زیر یک سال هفته ای ۴ تا. بالای یک سال هروز تا دوس ...

مرسیییییییی 😘😘