2726
عنوان

خانومای باردار‌‌ میشه بیاین

126 بازدید | 21 پست

خانوما من از هفته شش ویارم شروع شد هفته هشت یکم کم شد تا ابنکه دکتر شیاف پروژسترون داد از وقتی استفاده کردم از فرداش همش تهوعم شروع شد چیزی تو دلم‌نمیمونه از اب گرفته تا یه تیکه بیسکوییت بالا میارم چند روزه هیچی نمیتونم بخورم چکار کنم از چیه؟؟؟ خیلی نگرانم 

دل و رودمم دارم بالا میارم دیگه 

از طرفی هماروژید ساب کوریونیک تو‌سونو زده دارم دکتر بخاطر این شیاف داده و‌گفته زور نزن و استراحت کن بخاطر این تهوع ها میترسم چون هر وقت میخوام بالا بیارم از واژنم اون مایع شیافه میاد بیرون یکم

ببین من با شیاف پروژسترون همینجوری میشم و تنها شیاف پروژسترونی که باهاش مشکل ندارم مربوط به شرکت بهوزان هست. برو پیدا کن و استفاده کن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
ببین من با شیاف پروژسترون همینجوری میشم و تنها شیاف پروژسترونی که باهاش مشکل ندارم مربوط به شرکت بهو ...

سیکلوژلیست ۲۰۰ داده بود خارجی پیدا نشد اینو گرفتم دیگه زمان استفاده ای که دکتر داده بود تموم شد ببینم چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل از بهوزان شیاف پروژسترون ابوریحان استفاده میکردم که به عبارتی میرسوندم به حال مرگ. دکتر بهم گفت بهوزان عوارضش کمه . پیدا کردم و هرشبم دارم استفاده میکنم و خداروشکر مشکلی ندارم باهاش

2728
من بدون شیاف هم تهوع شدیییییییید دارم انگار دلمو چنگ میزنن دکترم قرص دمیترون داده کمی موثره دم کرده ...

آخه اصن این شیاف ابوریحان یه وضعی واسه من درست میکرد که غش میکردم وسط خونه یعنی انرژیم به صفر میرسید در حدی که نمیتونستم از جام بلند شم. تهوعش به کنار . داغون میکنه آدمو

البته بعضیا باهاش مشکلی ندارن

منم مثل شمام الان هفته نهمم کمی بهتر شدم ولی باید تحمل کنیم امگار درمانی نداره

منم هفته نهمم   یعنی از شنبه وارد هفته نهم میشم

ان شالله

آخه اصن این شیاف ابوریحان یه وضعی واسه من درست میکرد که غش میکردم وسط خونه یعنی انرژیم به صفر میرسید ...

ایراد نداره گلم این روزاهم میگذره تحمل کن ایشالا بزودی کوچودوتو سالم بغل کنی

2706