2737
2734

سلام😢خیلی حالم بده دلم میخواد چنگ بزنم تو خاک یا سرمو فرو کنم تو متکا گریه کنم داد بزنم جیغ بزنم اروم شم اما گریمم نمیاد حتی 

تو بارداری مدام بالا اوردم و نفس تنگی نمیزاشت لذت ببرم حتی تو اتاق عمل با شکم باز بالا میاوردم

زایمان سختی داشتم ۱۳ساعت درد یکسره داشتم  اخرم سزارینم‌کردنو  دردای سزارین

بعد زایمان عفونت خون گرفتم و بدن دردو کم خونی

کرونا نزاشته پامو بزارم بیرون یه حال و هوا عوض کنم یا مهمونی برم دوستامو ببینم

دو روز ب عید یکی از بستگان نزدیکمون فوت کرد

بچمم کولیکیه و گریه میکنه

با شوهرمو خانوادشم بحث و دعوا و حرف و حدیث دارم 

من داغونم حس میکنم دارم تحلیل میرم برام صلوات بفرستین لطفا به زور دارم نفس میکشم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

این نیز بگذرد🌸

حال دلت خوب🌸

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ایشالا خداب  دلت ارامش بده عزیزم سعی کن ذکربفرستی ونمازبخوونی وکتاب و....

اللهم صلعلی محمدوآل محمد

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

من راحت ترین زایمان دنیارو داشتم ولی بازم زن حامله میبینم دلم خ میگیره. واقعا بارداری و زایمان کار خیلی بزرگ سختیه.این کار سخت وظیفه زن‌ها شده. منصفانه نیست مردها قدر نمیدونن

من خودم زایمان خ راحتی داشتم ولی چرته میگن دردش شیرینه.همین حرفارو میزنن مردها مث شوهرخودم فکر میکنن زایمان کاری نداره آب خوردنه

منم افسردگی خ شدید بعد زایمان داشتم من نابود شدم نابود

2738
بحثت با شوهرت براچیه؟

خانواده شوهرم روز ۱۳ ب در ساعت ۱۲ ظهر گفتن بیاین خونمون ناهار

بچم از ۶ صبحش گریه میکرد رو زمین بندنمیشد بچه ب بغل جمع و جور کردم ظرفارو شستم لباسامو ریختم رو مبل با ی مکافاتی لباس تن بچه کردم ولی شوهرم بچه رو نگرفت حاضرشم توقع داشت بچه ب بغل حاضر شم منم گفتم‌نمیام چه جوری حاضرشم اخه 

اونم کلی دادو بیداد کرد رفته پشت من پیش خانوادش بد گفته منو بده کرده !دو روزه دارم گریه میکنم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من راحت ترین زایمان دنیارو داشتم ولی بازم زن حامله میبینم دلم خ میگیره. واقعا بارداری و زایمان کار خ ...

من تا میام حرف بزنم درد و دل کنم شوهرم میگه این همه زن زایمان کردن یکیش تو !۵۰ روزه تب دارم تمام بدنم خیسه ! باور کن یه روزشم نمیتونه تحمل کنه !با تب بچه نگهداره غذا درست کنه کار خونه کنه عمرا

خانواده شوهرم روز ۱۳ ب در ساعت ۱۲ ظهر گفتن بیاین خونمون ناهار  بچم از ۶ صبحش گریه میکرد رو زمی ...

میشه بخاطر حال دلت آروم باشی با بچه ت باش باهاش حرف بزن آروم باش نه شوهرت نه هیچکس مهم نیس مهم خودتی و حال دلت .کاش میتونستم برات کاری بکنم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
من راحت ترین زایمان دنیارو داشتم ولی بازم زن حامله میبینم دلم خ میگیره. واقعا بارداری و زایمان کار خ ...

رفتی روان پزشک؟!دکتر ب من فلوکسیتین داده ولی اثر نداره حس میکنم بدتر شدم حس ب خودکشی نداشتم اونم گریبانمو گرفته

خانواده شوهرم روز ۱۳ ب در ساعت ۱۲ ظهر گفتن بیاین خونمون ناهار  بچم از ۶ صبحش گریه میکرد رو زمی ...

همون بهتر نرفتی 

با این وضعیت کرونا 

زن زائو 

بچه کوچیک 

کجا پاشی بری

ول کن تموم نق و نوقای شوهرتو 

کسی هم غیبتت رو کرد تمام کارای خوبش میاد براتو 

پس یه نفس عمییییق بکش و نگران هیچی نباش 

آرامشت رو حفظ کن و نفس عمیییییق بکش و خداروشکر کن به خاطر کوچکترین نعمتهاش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706