2726
عنوان

بچه هاکمک

159 بازدید | 18 پست

وای ...الان درخونمون ی مرده ای اومد گف سیمکارت رایکان ایرانسل میدم ،،مامانم رف باکارت ملیش و بهش ی سیمکارت رایگان داد ،،حالا ماامانم غصه داره نکنه کرونایی بودن اومدن ماروکرونایی کنن یاکلاهبرداری کنن باشماره ملی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تو این اوضاع به هیشکی نباید اعتماد کرد. 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2728

ن بابا😂

با یه شماره ملی چی کار میتونن بکنن اخه

بعدم خب دستاتونو و دستگیره هارو و هرجایی ک میتونه دست زده باشرو ضدعفونی کنید

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

اولا نترس ولی به نظرم قضیه بوداره حداقل من نشنیدم سیم‌کارت مجانی بدن ولی خوب دستتون بشورید دیگه چی خوراکی بهتون نداده که اینقدر غصه میخورین

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

سیمکارته فعاله ؟

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

زنگ بزنید از اپراتور ایرانسل بپرسید ببینید اصلا همچین چیزی هست

2706