2726
عنوان

سلام بیاید بهتون برنامه ورزشی در خانه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 160 قدم 

58 وزنم 

میخام بشم 

52 یا 50 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

دوستان لطف میکنید برا تاپیک بدنسازم گزارش بزنید 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

من زیاد میشینم یه تمریناتی می خوام که زمانی که نشستم اون حرکاتو انجام بدم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
بی زحمت برام توضیح بدین

پاها به عرض شانه باز.به حالت نشستن روی صندلی میشینی.

به این حرکت میگن اسکات قبل از شروع.بدنتو کمی با درجا زدن گرم کن.و اینکه اول با وزن بدن اسکاتو شروع کن بعد کم کم مثلا با وسله های که تو خونه دارین مثلا من با بشکه ترشی میگیرم تو دستم اسکات میزنم.هم باس.ن حجم میگیره هم سفت هم خوش فرم

مسلط به زبان ترکی استانبولی🌕
من زیاد میشینم یه تمریناتی می خوام که زمانی که نشستم اون حرکاتو انجام بدم

تو حالت نشسته میتونی شکم چرخشی بزنی با یه وسیله مثله چوب خشک کن.یا چیزای دیگه.واینکه رو زانو بشنی و این حرکتو بزنی عالیه

مسلط به زبان ترکی استانبولی🌕
2706