2737
2734
عنوان

کسی از حلقه لاغری استفاده کرده؟؟؟؟

187 بازدید | 16 پست

من خودم خیلی لاغرم اما خیلی کم شکم دارم 

میخام بخرم 

کسی نتیجه دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قیمتشم ۷۵ میگه

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
اره خوبه فقط اولش یکم درد میگیره عضله های شکمت  دراز نشست هم بزن زودتر نتیجه میگیری

مثلا چقدر طول میکسه شکم کلا بره 

اگر بخام تو خوردن هم رعایت نکنم 

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله..عالیه..شکم و مخخخصوصا پهلو رو آب میکنه..یک‌هفته ای متوجه تغییر میشی..من یکی دوماه روزی نیم ساعت میزدم کلا پهلوهام آب شده بود و فرم گرفته بود

مارک تن زیب بگیر.حلقه جادویی بهش میگن

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2731

دوست من یخ مدت مرتب حلقه میزد راضی بود. من خودم تنبلی میکنم گاهی بلند میشم میزنم دائمی کار نمیکنم نتیجه هم بالطبع ندیدم. مثلا دو هفته یه بار بلند میشم میزنم که فایده نداره. اگه میخوای نتیجه بگیری باید حداقل روزی یه ربع بزنی. 

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
من استفاده کردم خوبه ولی چون پهلوهات  آب میشه شکمت بیشتر میاد تو دید

ینی شکم اب نمیشه؟؟؟

مثلا چقدر طول میکسه شکم کلا بره  اگر بخام تو خوردن هم رعایت نکنم

اگه هر روز روزی ۳۰ الی ۴۵ دیقه کار کنی سر یکماه نتیجشو میبینی 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
بله..عالیه..شکم و مخخخصوصا پهلو رو آب میکنه..یک‌هفته ای متوجه تغییر میشی..من یکی دوماه روزی نیم ساعت ...

تا چند مدت بزنم؟؟؟؟

من حوصلم بگيره ميزنم عاليه خيلي رو سايز كم كردنه شكمم تاثير داشت كوچيك ميشه قشنگ

دو هفته اي جوابشو ميبيني

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
اگه هر روز روزی ۳۰ الی ۴۵ دیقه کار کنی سر یکماه نتیجشو میبینی 

مرسی❤

بس میخرم

تا چند مدت بزنم؟؟؟؟

یکی دوماه مداوم بزن تا به دلخواه برسی..بعد از اون اگه نمیخوای خوراکت رو کم کنی یک روز درمیون روزی نیم ساعت یا هر روز یه ربع بزن...در کل یه ورزش هست و همیشگی باشه خیلی خوبِ..ترکش نکن..مثلا داری برنامه مورد علاقه ت رو نگاه میکنی.اون تایم جلوی تلویزیون بزن.حوصله ت سر نمیره و متوجه گذر زمان نمیشی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

منم حلقه میزم تقریبا هر روز شکم هم ندارم

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
2706