2733
2734
کی میتونه بارداری منو حساب کنه من اصلا دقیق نمیدونم😅

برنامه ی نی نی پلاس نسب کن بارداریتو دقیق میگه ومیگه چی بخوری یا جنین چه چیزیش تو این هفته تشکیل شده 

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینطور 😥

به نظرت چیکار کنیم من دل تو دل نیستم باز دوستدارم برم نی نی مو ببینم .ببینم سالمه .اعابم بهم ریخته اس 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738
8هفته باید بری سونو برای صدای قلب

من الان نمیدونم چندهفتمه

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
ببخشید من ی سوال داشتم.من پریروز تست دادم مثبت شد.پس فرداهم موعدمه.ب نظرتون ماه بعد برم سونو

مبارک گلم از اخرین تاریخ پریودت بشمار هفته هفت ک پر شد برو برای تشکیل قلب نی نی گلت ان شالله سالم بیاد بغلت

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
مبارک گلم از اخرین تاریخ پریودت بشمار هفته هفت ک پر شد برو برای تشکیل قلب نی نی گلت ان شالله سالم بی ...

قربونت عزیزم.همچنین.

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
اره به من گفت به احتمال ۹۰٪  آنومالی هم تاییدش کرد گفت ۱۰۰٪

انومالی هفته چند باید رفت؟۲۰؟؟

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2706