2726

الان که دارم با شما حرف میزنم

انگار زنی ام که 6 قلو زاییده

از ساعت 5 بیدارم و از تخت پایین نیومدم

کاملا ضایع جلوی اعضای خانواده خوابیدم زیر پتو بیرونم نمیام   واقعا دلم نمیخواد پاشم

اگرم پا نشم واسه ناهار همه میفهمن چمه

حالم اصلا خوب نیس

شما جای من بودید چیکار میکردید؟  پری 👉

پری_خر_است#  

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

هرچی تن بدی به تنبلی بیشتر تنبلیت میگیره بلند شو 

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جیشت نگرفته از اون موقع

چرا😂😂😂

دلم نمیخواد برم

در این حد هستمممم😩😩😩😩

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
من اومدم عکس شیش قلوهارو ببینم😂😂😂😂

هاا

حالا نشونت میدم😩

پاشو یه چیزی بخور حالت بدتر نشه،بفهمن مگه قتل کردی،منم دختر خونه بودم توی هزار تا سوراخ قایم میشدم که داداشم نفهمه پریودم،ولی خونواده ی شوهرم انقدر راحت رفتار میکنن،قشنگ جلوی شوهرم میگن دل و کمرم درد میکنه.براش هم خیلی عادیه توی این دوران مراعات خواهراشو میکنه

2706