2737
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 27 پست
بچه ها میگن سن بارداری اگه بین ۵تا ۶ هفته باشه میشه زود اقدام کرد چون رحم فرمشو از دست نداده و پاک ت ...

شاید احتمال اینم هست من که واقعا دلم میخاد همینطوری که میگی باشه تو هم بیایی باما ها تو تاپیک بارداری ها چت کنی

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه شنیدم سن بارداری کم باشه اشکال نداره واسه اقدام مجدد

من تا اونجایی که شنیدم میگن حداقل 6 ماه صبر کنید چون بالاخره کلی خون و... از دست دادین

کاش بایه دکتر مشورت می کردین 

حالا اگه بودی که هیچی ان شاءالله به سلامتی اما اگه نبودی باز یه مشورت کن ماام اندازه چیزی که شنیدیم یا تجربه داریم میگیم دکتر که نیستیم 

من شیعم،حیدر آقامه  
2728
من تا اونجایی که شنیدم میگن حداقل 6 ماه صبر کنید چون بالاخره کلی خون و... از دست دادین کاش بایه دکت ...

باشه عزیزم، با دکتر مشورت کرده بودم گفت سه ماه،اما خودم عجله داشتم چون تقریبا بارداری اولمو بعد یک سالو نیم طبیعی شدم 

عزیزم علت سقطت چی بود؟؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738

عزیزم بعد سقط بتات اومده بود پایین؟؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

سلام عزیزم  من خودم تو خانه بهداشتم و سقط تو. هفته های پایین مشکلی نداره مث اینه ک پریود شدی اما سقط زیر 6 هفته من خودمم یه سقط داشتم 4 هفته و 4 روزم بود، مجدد اقدام کردم اما پریود شدم  الان روز 4 سیکلمه. 

سلام عزیزم  من خودم تو خانه بهداشتم و سقط تو. هفته های پایین مشکلی نداره مث اینه ک پریود شدی ام ...

سلام گلم ،مرسی واقعا خیالمو راحت کردی خیلی نگران بودم،هفته ۵ بودم و فکر میکنم رشد نداشت جنین،چون طبق محاسبات دکتر و تاریخ اخرین پری می بایست ۷ هفته باشه اما سنو گرافی ۵ هفته رو نشون میداد